Офіційно: наступне порушення з боку “Донбасу” і “Краматорська” означатиме автоматичне виключення з чемпіонату

Федерація хокею України доводить до відома клуби “Донбас”, “Краматорськ”, Українську хокейну лігу та інших суб’єктів, причетних до виступів і проведення національної першості з хокею, що наступне невиконання клубами Донбас” і “Краматорськ” вимог регламенту означатиме автоматичне виключення команд з числа учасників регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

Як відомо, 16 листопада Дисциплінарний комітет Федерації хокею України тимчасово відлучив на період проведення розслідування провадження щодо зриву підготовки збірної України до чемпіонату світу-2022 гравців “Донбаса” Пилипа Пангелова-Юлдашева, Віталія Андрейківа, Олександра Пересунька, Іллю Коренчука, Микиту Буценка, Віктора Захарова, а також представника “Краматорська” Павла Тарана, котрі після дзвінка власника ХК “Донбас” Бориса Колеснікова залишили лави національної команди менш ніж за добу до першого матчу Меморіалу Тамаша Шаркозі проти італійців.

Проте і “Краматорськ” (у зустрічах проти “Сокола” і “Білого Барса”) і “Донбас” (у протистояннях з “Дніпром” і “Кременчуком”) усіх вище перелічених гравців випускали на лід. За що ДК ФХУ карав команди технічними поразками.

Враховуючи бажання Федерації хокею України досягнути компромісу і зберегти чемпіонат в його нинішньому вигляді, ДК ФХУ прийняв рішення не знімати клуби-порушники після повторного порушення, як то прописано статтею 40 Дисциплінарного кодексу ФХУ. Сподіваємося, клуби зі свого боку теж відступлять від згубної для українського хокею принциповості і почнуть виконувати регламентні вимоги. Кожен з нас повинен навчитися діяти в правовому полі. І в інтересах національної збірної та українського хокею. В іншому разі Федерація хокею України змушена буде застосувати санкції, які означатимуть міжнародну ізоляцію як для окремо взятих клубів, так і для хокеїстів і тренерів, які їх представляють.


Вас може зацікавити