Офіційно. «Кременчук» підсилив склад оборонцем збірної України Матусевичем

«Кременчук» дозаявив для участі в чемпіонаті УХЛ 20-річного оборонця національної збірної України Дениса Матусевича.

Кременчук – рідне місто Дениса, але за однойменну команду він ніколи не грав. На юнацькому рівні Матусевич виступав за херсонський «Дніпро» і став з командою чемпіоном України-2017 серед команд, не старших 16 років, а наступного року – срібним призером національного чемпіонату U20.

В лавах «щук» Денис у сезоні-2018/2019 дебютував в Українській хокейній лізі, став з командою у цьому сезоні срібним призером, а загалом провів за основу «Дніпра» у 2018-2021 роках 128 матчів, закинув 7 шайб і віддав 10 передач.

Новий сезон Матусевич розпочав у складі «Маріуполя», за який у 19-ти матчах закинув 2 шайби і віддав 3 передачі.

Вдала гра Дениса у внутрішньому чемпіонаті впала в око тренерам збірної України Вадимові Шахрайчуку та Костянтинові Сімчуку. Матусевич отримував виклики як на травневі, так і на листопадові та грудневі збори і їздив з командою на Beat Covid Tournament до Любляни, Меморіал Тамаша Шаркозі до Будапешта і Різдвяний кубок до Битома.

В угорській столиці Денис відзначився з позитивного боку ще до початку поєдинків з італійцями та угорцями, які відіграв у парі з досвідченим захисником «Сокола» Михайлом Рибалком. Бо спершу разом з гравцями «Донбасу» і «Краматорська» з лав збірної зібралися від’їжджати й представники «Маріуполя». Врешті, Мазур і Костиков після рекомендацій від керівництва клубу в національну команду повернулися вже з аеропорту. А ось Матусевич разом із досвідченим Романом Благим, так само як тодішній форвард «Донбасу» Віталій Лялька, прийняли рішення не покидати лав збірної з власної волі.

Разом з тим, «Кременчук» попрощався з російськими оборонцями Семеном Богачонком і Павлом Нікуліним. 25-річний вихованець омського хокею Богачонок приєднався до «Крменчука» на початку нинішнього сезону, провів за команду 15 матчів, закинув дві шайби і віддав п’ять передач. Так само з цієї осені виступав за кременчужан і 31 річний Павєл Нікулін, котрий починав кар’єру в пермському «Молоті». У 15-ти матчах регулярного чемпіонату УХЛ Павєл зіграв 5 матчів, закинув п’ять шайб і віддав шість асистів.


Вас може зацікавити