НУФВСУ оголошує набір абітурієнтів

Національний університет фізичного виховання і спорту України, Кафедра спортивних ігор оголошує набір студентів на 2016-2017 навчальний рік на денну та заочну форми навчання (за державним замовлення і за кошти фізичних/юридичних осіб).

Університет має IV (найвищий) рівень акредитації. На освітньо-кваліфікаційному рівні бакалавр напряму підготовки «Фізична культура і спорт» здійснюється навчання за спеціалізацією: тренерська діяльність в обраному виді спорту (американський футбол, бадмінтон, баскетбол, бейсбол, більярдний спорт, волейбол, гандбол, гольф, настільний теніс, регбі, сквош, теніс, хокей на траві, хокей з шайбою, шахи та інші).

Термін навчання на денному відділенні – 4 роки, на заочному відділенні – 5 років.

Сферою діяльності наших випускників є: дитячо-юнацькі спортивні школи, спеціалізовані дитячо-юнацькі спортивні школи олімпійського резерву, училища олімпійського резерву, спортивні ліцей-інтернати, школи вищої спортивної майстерності, центри олімпійської підготовки, національні збірні команди, національні федерації України, спортивні клуби, фітнес-центри та тренажерні зали, науково-дослідні установи та комплексні наукові групи, загальноосвітні школи, ліцеї, технікуми, колективи фізичної культури, вищі навчальні заклади.

Університет має договір з Національною академією Служби безпеки України та Національним університетом оборони України імені Івана Черняхівського про військову підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу.

 

Після отримання диплома бакалавра є можливість розширення своїх знань, навичок, вмінь та сфери діяльності на освітньо-кваліфікаційному рівні магістр за наступними спеціалізаціями: менеджмент і маркетинг у спорті, менеджмент і логістика у спорті, олімпійський спорт, професійний і неолімпійський спорт, психологія спорту, спортивна дієтологія, теорія та методика спортивної підготовки в олімпійських видах спорту, фізичне виховання у вищих навчальних закладах, фітнес та рекреація, фізіологія спорту, фізична культура, фізична реабілітація, біомеханіка спорту, фізична культура, фізична підготовка у військових формуваннях, правоохоронних структурах та спеціальних службах.

Термін навчання на денному відділенні – 1 р. і 6 міс., на заочному відділенні – 1 р. і 10 міс. Особи, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, отримують право на вступ до аспірантури (отримання ступеню кандидат наук з фізичного виховання і спорту), а потім до докторантури (доктор наук з фізичного виховання і спорту).

Вступне випробування:

Конкурс фізичних здібностей (з обраного виду спорту).

Сертифікати УЦОЯО (усі базового рівня):    

1) Українська мова і література та 2) на вибір біологія або історія України, або математика.

Документи подаються з 11.07 до 20.07.2016 року, вступні випробування з 21.07 до 28.07.2016 (іногородні студенти забезпечуються гуртожитком).

За консультацією та більш детальнішою інформацією щодо вступу звертатись за адресою:

вул. Фізкультури 1 (ст. метро «Олімпійська»), кафедра спортивних ігор – 5 корпус, 3 поверх, кабінет 305. Тел. (044) 289-76-62.

Відповідальні за профорієнтаційну роботу: Серебряков Олег Юрійович (067) 321-43-51 та Шльонська Ольга Леонідівна (095) 812-97-23.

Для спортсменів високого рівня створені сприятливі  умови для поєднання навчання і спортивної кар’єри: навчання за державним замовленням, індивідуальний графік відвідування занять, дострокова здача сесій тощо.

Адреса сторінки у соціальній мережі ВКонтакті: https://vk.com/sportyvni_igry

Адреса сторінки у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/SportyvniIgry/


Вас може зацікавити