Національна збірна провела модельну гру

Сьогодні національна збірна команда України змоделювала ігровий день на чемпіонаті світу. Зранку у команди було 45-хвилинне льодове заняття, а ввечері підопічні Олександра Савицького провели контрольний поєдинок.

Команда була розділена на «синіх» та «жовтих». При цьому ланка Благий – Кузьмік – Підгурський із захисниками Вариводою та Жовніром провела по півтора періоди у складі обох команд. Голкіпери відіграли по два періоди кожен.

Більш жваво розпочали матч «жовті». У першому періоді завдяки вилученням у складі опонентів «жовті», діями яких керував Дмитро Підгурський, більше контролювали шайбу і створили більше нагод для взяття воріт Едуарда Захарченка. Двічі ці нагоди вдалося втілити у закинуті шайби.

Але після першої перерви картина гри змінилася. Тепер вже «сині» змушували суперника частіше вилучатися, а гострота біля воріт Вадима Селіверстова носила перманентний характер. «Синім» вдалося відзначитися чотири рази, але рахунок міг бути й більшим.

У заключному ігровому відрізку відбулося лише одне взяття воріт: Артем Бондарєв точним кидком завершив показову контратаку у виконанні Андрія Міхнова та Олега Шафаренка.

«Сині» – «Жовті» – 5:2 (0:2; 4:0; 1:0)

Суддя: Максим Урда

Жовті: Толстушко – Петрухно, Бабинець – Карпенко – Захаров; Таран – Алексюк, Гаврик – Чернишенко – Тимченко; Варивода – Жовнір, Благий – Кузьмік – Підгурський (до 30-ї хвилини)

Сині: Побєдоносцев – Андрейків, Міхнов – Шафаренко – Бондарєв; Романенко – Ісаєнко, Кіча – Гніденко – Петранговський; Варивода – Жовнір, Благий – Кузьмік – Підгурський (після 30-ї хвилини)

Голкіпери: Шевчук (не пропустив жодної шайби); Захарченко (пропустив 2 шайби); Селіверстов (пропустив 5 шайб)

Голи: 0:1. Чернишенко (Гаврик, Алексюк), 0:2. Чернишенко (Гаврик, Алексюк), 1:2. Романенко (Бондарєв), 2:2. Побєдоносцев (Гніденко, Кіча), 3:2. Підгурський (Кузьмік), 4:2. Бондарєв (Андрейків, Побєдоносцев), 5:2. Бондарєв (Міхнов, Шафаренко)