Національна збірна провела двосторонній поєдинок. Розташування команди залишили ще двоє виконавців

Сьогодні ввечері національна збірна команда України провела заключне заняття на льоду київського Палацу спорту. Тренерський штаб прийняв рішення провести двосторонній поєдинок.

Воротарі команди – Едуард Захарченко, Михайло Шевчук та Вадим Селівертов – по черзі захищали ворота команд. Першу половину матчу команди грали у форматі «зелені», «чорні», «сині» проти «червоних», «білих» та Ігоря Мережка. У другій половині зустрічі сині грали по іншу сторону барикад, а Ігор Мережко був відряджений на допомогу «чорним» та «зеленим».

Загалом склади ланок мали наступний вигляд:

Червоні: Бабинець – Карпенко – Захаров, Толстушко – Петрухно;

Білі: Кіча – Гніденко – Петранговський, Ісаєнко – Романенко;

Зелені: Міхнов – Шафаренко – Бондарєв, Побєдоносцев – Андрейків;

Чорні: Лялька – Чернишенко – Гаврик, Алексюк – Таран;

Сині: Підгурський – Кузьмік – Тимченко, Жовнір – Варивода;

Сірий: Мережко

У першій половині зустрічі, яка пройшла у невисокому темпі, команди закинули п’ять шайб. Після перерви швидкості значно виросли, втім відзначитися вдалося лише Івану Підгурському. Сам же матч завершився унічию – 3:3.

Голи: 1:0. Бондарєв (Шафаренко), 1:1. Толстушко (Петрухно), 1:2. Бабинець (Захаров), 2:2. Кузьмік (Підгурський), 3:2. Шафаренко (Бондарєв), 3:3. Підгурський.

По завершенні зустрічі склад команди зменшився ще на дві позиції. Тренерський штаб подякував за роботу та розпрощався із нападаючим Віталієм Лялькою та захисником Ігорем Мережком. Втім для останнього сезон ще не завершився – 10 квітня Ігор вирушить до Богуслава, де приєднається до юніорської збірної.

В неділю національна збірна переїде до Броварів, де й відбудеться заключний етап підготовки до чемпіонату світу у Хорватії. Підопічні Олександра Савицького проводитимуть дворазові заняття на льоду арени «Термінал» (перше о 10:30, друге – о 17:00). У Броварах до команди приєднається нападаючий «Сариарки» Роман Благий.


Вас може зацікавити