Молодіжна збірна України закріпилась на другому місці

В прем’єрному матчі четвертого туру молодіжного чемпіонату світу українська команда зустрічалася з ровесниками із Японії. З огляду на турнірну ситуацію обом командам у цьому поєдинку потрібна була лише перемога. Нашій збірній для того, щоб втрутитися у боротьбу за нагороди та дистанціонуватися від зони вильоту, а японській команді – для збереження прописки у Дивізіоні ІВ.

Україна – Японія – 3:1 (0:0; 2:1; 1:0)

18 грудня 2014 року, 14:00. Дунайварош

Судді: Д. Алар’є (Канада), Д. Шоош (Угорщина), О. Сисуєв (Росія)

Україна: Захарченко. Варивода – Андрейків, Мережко – Григор’єв, Піддубний – Александров. Лялька – Кузьмик – Тимченко, Луговий – Костюк – Бойков, Радецький – Гриценко – Ворона, Найда – Мазур – Бондаренко, Свищев.

Голи: 1:0. Кузьмик (Костюк, Мережко, 30:22), 1:1. Накаясікі (Матсумото, Інуі, 31:51), 2:1. Лялька (Мережко, Кузьмик, 35:49), 3:1. Тимченко (Лялька, 50:39).

Штраф: 10 – 8

Кидки: 21 – 33

Вкидання: 24 – 31

Той факт, що важливість результату тиснула на обидві команди, був яскраво помітним у стартовому періоді. Обидві збірні провели далеко не найкращі попередні матчі з точки зору гри у захисті і у звітному поєдинку гра в обороні мала зовсім інший вигляд. Небезпечні моменти періодично виникали як біля воріт Едуарда Захарченка, так і біля воріт Сюна Фурукави. Але до взяття воріт справа так і не дійшла.

Більш відкриту гру нечисленні глядачі побачили вже у другому періоді. Спочатку Сергій Кузьмик відкрив рахунок. Потім після хорошої багатоходівки Юсі Накаясікі результат на табло зрівняв. А крапу в другому періоді поставив Віталій Лялька, який, програвши боротьбу біля борту, відчув момент, змістився на п’ятак та переграв у ближньому бою голкіпера.

В заключному ігровому відрізку синьо-жовті зіграли дуже грамотно біля своїх воріт, не давши можливості супернику створити жодного небезпечного моменту. При цьому наша команда використала свій шанс в атаці. Віталій Лялька кинув у прорив Євгена Тимченка. Форвард клинського «Титану» прискорився та кинув після входу в зону. Кидок став справжньою несподіванкою для японського воротаря – 3:1.

Після цієї перемоги в активі української команди стало 3 перемоги та 8 очок. Цікаво, що три перемоги поспіль на чемпіонаті світу у першому дивізіоні наша команда здобувала у грудні 2006 року.


Вас може зацікавити