Молодіжна збірна команда України провела двосторонній поєдинок (+ВІДЕО)

Сьогодні ввечері молодіжна збірна команда України провела ігрове тренування. Команда була розділена навпіл: на «синіх» та «жовтих». Діями «синіх» керував Андрій Савченко. За «жовтих» відповідав Олександр Годинюк.

При цьому Владислав Вязовов (1 пропущена шайба), Микита Петленко (1) та Юрій Краснопольський (2) відіграли по два періоди кожен. Богдан Дьяченко, який відновився після травми стегна та вже провів два тренування з командою, цього разу отримав додатковий день на відновлення.

Що ж до самої гри, то вже у самому дебюті поєдинку Ярослав Свіщев відкрив рахунок після сольного рейду та подальшої передачі Олексія Ворони. Зусиллями Євгена Тимченка «жовті» зрівняли рахунок, а завдяки точному кидку Вадима Мазура у другому періоді вийшли вперед. Втім той же Свіщев відновив паритет на табло. У третьому ігровому відрізку закинутих шайб не було.

Для визначення переможця було вирішено виконати серію буллітів. «Сині» реалізували обидві свої спроби, в той час як «жовті» вдало виконали лише один кидок з трьох.

Завтра у команди відновлювальний день. Вранці в розташування збірної прибуде представник словацького «Слована» Михайло Геворкян. Наступне льодове тренування команди відбудеться вранці 9 грудня.

«Сині» – «Жовті» – 3:2 Б (1:1; 1:1; 0:0; 1:0)

Суддя: Ілля Хохлов

«Сині»: Муль – Александров, Шпак – Влад, Ганопольський. Радецький – Свіщев – Ворона, Терчієв – Ступак – Генералов.

«Жовті»: Григор’єв – Жовнір, Горлушко – І. Романенко. Мазур – Т. Гриценко – Тимченко, Нігматуллін – Щербаков – Одноворченко, О. Люльчук.

Голи: Свіщев (2) – Тимченко, Мазур


Відео закинутих шайб


Вас може зацікавити