МХК «Динамо» програє «Крижаним Вовкам» у овертаймі

Сьогодні, 2 жовтня відбулася зустріч між МХК «Динамо» і «Крижаними Вовками». Матч закінчився з рахунком 3:4.

У першому періоді обидві команди по черзі атакували ворота суперника, але рахунок на табло залишався 0:0. Команди грали в активний хокей, без середньої зони, але воротарі впоралися з кидками.

Другий період виявився більш результативним. Гості, зусиллями Олексія Овчинникова відкрили рахунок – 0:1. Під кінець другої двадцятихвилинки ворота господарів майданчику успішно атакували Микита Шабанов та Сергій Мікульчик.

Здавалося б, що результат матчу вже був передбачуваним. Але в третьому періоді «динамівці» реабілітувалися. Першим у ворота «Крижаних Вовків» закинув Данило Шилкін. Артем Целогородцев буквально через три хвилини скоротив відставання МХК «Динамо» і закинув ще одну шайбу. Євгеній Абаджян зрівняв рахунок – 3:3. Продовжили гру команди у овертаймі. Переможну шайбу у ворота МХК «Динамо» закинув Владислав Воробьєв.

МХК «Динамо» – «Крижані Вовки» 3:4 ОТ (0:0, 0:3, 3:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Овчинніков (Маландін), 26:25, 0:2 – Шабанов (Колядинський, Дворник), 37:21, 0:3 – Мікульчик, 38:27, 1:3 – Шилкін (Целогородцев), 42:49, 2:3 – Целогородцев (менш.), 48:04, 3:3 – Абаджян (Піддубний), 51:25, 3:4 – Воробьєв (Воронін), 63:57.

МХК «Динамо»: Шевчук (Вязовов); Фірсов – Савченко, Піддубний (А) – Панков, Трапезніков – Швоєв, Ступницький; Геворкян (А) – Праведний – Олійник (К), Абаджян – Борисов – Целогородцев, Шилкін – Соляник – Абдулаєв, Федоров – Черноморченко – Виноград.

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Романов); Воронін (А) – Лисін, Фроленко – Тонковид, Федосов – Сисак, Курпіч; Удовиченко – Чуйков – Воробьєв, Колядинськи – Дворник (К) – Рудгорд, Мікульчик – Маландін – Овчинніков, Шабанов.

Джерело: uhl.ua