Мінімальна поразка “Білого Барсу” в Херсоні

У сьогоднішньому матчі надійною грою відзначилися воротарі обох команд. Ініціатива переходила від одного суперника до іншого.

Така напруга призвела до того, що на першу перерву команди пішли з нічийним рахунком 0:0.

На початку другого періоду господарям майданчика вдалося відкрити рахунок у матчі, реалізувавши більшість (Плотніков). Це змусило гостей прискорити гру. І під кінець двадцятихвилинки їм вдалося вдалося зрівняти(Благий). І знов на перерву команди пішли при однакових цифрах на табло – 1:1.

У вирішальному періоді херсонці за 8 хвилин до його закінчення вийшли вперед (Дорофєєв). Після чого «барси» кинулися відіграватися, і навіть за хвилину до кінця зняли воротаря. Але гравці “Дніпра” зуміли витримати натиск та отримати перемогу – 2:1.

«Дніпро» – «Білий Барс» – 2:1 (0: 0, 1: 1, 1:0)

Шайби: 1:0 Плотніков (Дорофєєв, Ліпсбергс, 21:54 – більш.). 1:1 Благий (Бабинець, Ружніков, 38:44). 2:1 Дорофєєв (Ліпсбергс, Декало, 50:44).

ХК «Дніпро»: Петров (Гурко). Дорофєєв – Декало, Бєлоусов (А) – Пугачов, Афанасьєв (А) – Матусевич. Жвачкін (К) – Плотніков – Ліпсбергс, Каракулько – Кузьмик – Василенков, Янішевський – Ромащенко – Луговий, Целогородцев – Коваленко – Тимченко.

ХК «Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Таран (А) – Грицюк, Ядловський – Васильєв, Логач – Гребеник, Петрошенко. Благий – Ружніков – Бабинець, Шиманський – Куцевич (К) – Середницький, Панченко – Качан – Лєсніков, Зозовський – Ромахін – Бородай.

Джерело: hc-bbars.com.ua