«Маріуполь» здобув третю звитягу в сезоні, обігравши вдома «Білий Барс»

«Маріуполь» переміг «Білий Барс» у десятому турі національної першості з хокею з шайбою.

На 7-й хвилині протистоянні «сталеві чайки» відкрили рахунок зустрічі – відзначився Рінат Дурдиєв із передачі Ярослава Ухіна. Уже після екватору першого періоду гості подвоїли свою перевагу завдяки результативним діям Вадима Агєєва, який уразив ворота Кирила Кучера з влучної передачі капітана «Маріуполя» Володимира Чердака.

У другому ігровому відрізку «чайки» продовжували нарощувати темп – ще один гол провів Микита Коваленко, але менше ніж за хвилину «барси» відповіли на це закинутою шайбою Романа Благого. Скоротити відставання до мінімуму вдалось Денису Бородаю – 3:2.

У заключній 20-хвилинці «Білий Барс» мав хороші шанси, аби переломити хід зустрічі, однак відпустив опонента на старті періоду – Кирило Бондаренко відновив комфортний гандикап для підопічних Олександра Сеуканда. Далі Бородай, оформивши дубль у більшості, підтягнув «барсів», але Чердак знову ускладнив життя команді Костянтина Буценка.

За 4 хвилини до кінця ще один гол провів Агєєв, на що «барси» відповіли результативною атакою зв’язки Даниленко – Благой – Грицюк, але на більше вони не спромоглися. Рахунок так і залишився на користь «чайок» – 6:4.

Зазначимо, ця звитяга стала найрезультативнішою для «Маріуполя» в цьому розіграші чемпіонату. Раніше максимальна кількість шайб, що закидували підопічні Сеуканда, сягала чотирьох. «Барси» ж, у свою чергу, вперше в цьому сезоні реалізували більшість.

«Маріуполь» – «Білий Барс» 6:4 (2:0, 1:2, 3:2)

Шайби: 1:0 – Дурдиєв (Олійник), 6:13; 2:0 – Агєєв (Чердак – Мазур), 16:15, 3:0 – Коваленко (Агєєв – Чердак), 28:23, 3:1 – Благой (Грицюк – Гребеник), 29:02; 3:2 – Бородай (Ядловський), 33:38; 4:2 – Бондаренко (Кобяков – Ромащенко), 43:45; 4:3 – Бородай (Даниленко); 5:3 – Чердак (Коваленко), 48:51; 6:3 – Агєєв (Чердак – Сірченко), 55:25; 6:4 – Даниленко (Благой – Грицюк), 57:58.

«Маріуполь»Дуве (Качула); Петрухно – Сірченко, Скурихін – Гуров, Костарєв – Цикало, Філімонов; Чердак– Мазур – Агєєв, Мостовий – Коваленко – Луговий, Кобяков – Ромащенко – Бондаренко, Дурдиєв – Ухін – Олійник.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Гребеник – Грицюк, Кравець – Ядловський, Будько – Логач; Благой – Даниленко – Мороз, Грабовецький – Качан – Бородай, Тищенко – Ружніков – Лєсников, Койда – Резюк.