«Маріуполь» здобув першу за шість ігор перемогу

«Маріуполь» удома обіграв «Крижаних Вовків» у 24-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою – це була перша перемога «сталевих чайок» у шести останніх матчах.

Стартовий період обидві команди розпочали на високих швидкостях. Вдалішим він був для гостей. Уже на 6-й хвилині «вовки» відкрили рахунок – відзначився Олександр Панков, після чого Ігор Каліничев подвоїв перевагу киян. Ближче до екватора ігрового відрізку «розмочили» рахунок і підопічні Сергія Вітера – перший гол провів Владислав Луговий.

Наздогнати опонентів маріупольці спромоглися в другій 20-хвилинці. На 36-й хвилині статус-кво в протистоянні відновив капітан «чайок» Володимир Чердак, реалізувавши момент у більшості.

Після другої закинутої шайби колектив Вітера зумів переламати хід гри. У третьому й заключному періоді «Маріуполь» оформив три голи. Спочатку ворота Андрія Стельмаха вразив Денис Мостовий, а потім – Кирило Бондаренко та Чердак, для якого ця шайба стала дублем. Так, матч завершився звитягою «чайок» – 5:2.

«Маріуполь» – «Крижані Вовки» 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)

Шайби: 0:1 Панков (Хеффернан, Сурін), 5:54; 0:2 Каліничев (Орлов, Карпов), 6:52; 1:2 Луговий (Мазур, Мостовий), 09:25; 2:2 Чердак (Агєєв, більш.), 35; 13; 3:2 Мостовий, 51:55; 4:2 Чердак (Корчоха, Агєєв), 5:2 Бондаренко, 59:49.

«Маріуполь»: Мамедов (Дуве); Скурихін – Цикало, Костарєв – Гуров, Фроленко – Петрухно (А), Філімонов – Мельников; Чердак (К) – Корчоха – Агєєв (А), Бондаренко – Ромащенко – Зайцев, Луговий – Мазур – Мостовий, Дурдиєв – Олійник – Тимченко.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Карпов, Павлов – Сисоєв, Лучніков – Невєров; Анкудінов (К) – Кіча (А) – Шабанов, Хеффернан – Сурін – Панков (А), Каліничев – Орлов – Сібілевіч, Андрющенко.