«Маріуполь» зазнав третьої поразки поспіль, не впоравшись із «Кременчуком»

«Кременчук» удома здобув впевнену звитягу над «Маріуполем» у 13-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже на 9-й хвилині зустрічі підопічні Олександра Савицького відкрили рахунок – Дмитро Орлов із влучної передачі Дмитра Созонова вразив ворота Максима Дуве. Під завісу стартового періоду подвоїти перевагу «містян» зумів захисник Олександ Боєвих, після чого господарі арени пішли на перерву з комфортним гандикапом – 2:0.

У наступному ж ігровому відрізку «сталеві чайки» потрапили під шквал голів опонентів. У середині другого періоду протягом трьох хвилин команда Савицького закинула чотири шайби – по голу до активу записали Микола Кисельов, Віктор Тютченко, Олександр Пукс і Андрій Денискін. Гості же не знайшли, чим на це відповісти, і відправились на останню паузу за розгромного рахунку на табло – 0:6.

У заключній 20-хвилинці маріупольці все ж таки зуміли трохи відігратись. Спочатку вони пропустили гостру атаку від Вадима Хрішпенца, яка ще більше віддалила «Кременчук» – 7:0, але за дві хвилини Микита Коваленко спромігся розмочити рахунок – нападник пробив захист Микити Гордюшина з передачі свого капітана Володимира Чердака й не дозволив голкіперу «містян» оформити шатаут. Ще один гол «Маріуполю» приніс Роберт Корчоха, але на більше підопічних Олександра Сеуканда не вистачило. На 55-й хвилині протистояння Олександр Коробов закинув ще одну шайбу у ворота «чайок» і встановив фінальний рахунок матчу – 8:2 на користь «Кременчука».

Так, «Маріуполь» зазнав третьої поразки поспіль, коли чинний чемпіон України виграв другу гру підряд.

«Кременчук» – «Маріуполь» 8:2 (2:0, 4:0, 2:2)

Шайби: 1:0 Орлов (Созонов), 8:43; 2:0 Боєвих (Созонов, Пукс, більш.), 17:01; 3:0 Кисельов (Волков, Тютченко), 27:33; 4:0Тютченко (Кисельов), 28:19; 5:0 Пукс (Бойових), 29:18; 6:0 Денискін, 30:20; 7:0 Хрішпенц (Пукс), 40:33; 7:1 Коваленко (Чердак, Сірченко), 42:45; 7:2 Корчоха, 51:44; 8:2 Коробов (Дубінін), 54:04;

«Кременчук»Гордюшин (Корнієнко); Яковлєв – Алексюк, Хрішпенц – Боєвих, Варава, Гріцкіх – Александров; Кисельов (К) – Волков – Тютченко, Созонов – Пукс (А) – Орлов, Коробов – Дубінін – Денискін, Савченко – Гриценко – Ворона.

«Маріуполь»Дуве (Качула); Скурихин – Сірченко, Костарєв – Цикало, Гуров – Петрухно; Чердак – Корчоха – Коваленко, Кобяков – Ромащенко – Луговий, Дурдиєв – Мостовий – Олійник, Філімонов.