«Маріуполь» за 10 секунд до кінця матчу врятувався від булітів і виграв у «Дніпра»

28 січня в Херсоні матчем «Дніпро» – «Маріуполь» завершився 29-й тур чемпіонату України з хокею з шайбою.

На початку поступово ініціативою заволоділи господарі майданчика, які все більше і більше нагнітали гостроту біля воріт Дуве. Але ближче до кінця періоду гра вирівнялася, і команди пішли на перерву з нулями на табло.

У другій двадцятихвилинці опоненти дещо розийшліся, що дозволило їм закинути три шайби. Спочатку Швецов, а потім і Воробйов (у більшості – прим.) вивели «Дніпро» вперед у рахунку 2:0. Але завдяки точному кидку Лихачовамаріупольці швидко відіграли одну шайбу.

У третьому періоді перші десять хвилин були за «сталевими чайками». Підопічні Вітера здорово і швидко переходили з оборони в атаку і, постійно заводячи шайбу в зону суперника, нагнітали атмосферу біля воріт Хомутова. Такі дії гостей принесли свої результати – на 47-й хвилині Луговий на добиванні зрівняв рахунок 2:2. У підсумку основний час завершився внічию. Тому далі переможець повинен був визначитися в овертаймі.

У додатковій п’ятихвилинці херсонці мали два гольові моменти, але завдяки впевненим діям кіпера «Маріуполь» вистояв. І коли здавалося, що переможця в цьому матчі визначить серія буллітів, форвард «Маріуполя» Корчоха за 10 секунд до кінця овертайму закинув переможну шайбу – 3:2.

«Дніпро» – «Маріуполь» 2:3 ОТ (0:0, 2:1, 0:1, 0:1)

«Шайби»: 1:0 – Швецов (Каракулько– Матусевич), 30:31; 2:0 – Воробйов (Шевцов – Крисанов), 33:44; 2:1 Лихачов (Бондаренко), 34:16; 2:2 – Луговий, 46:30; 2:3 – Корчоха (Градусов), 64:50.

«Дніпро»Хомутов (Петров); Декало – Сірченко, Білоусов – Ратушний, Афанасьєв (К) – Матусевич, Ганута – Волошин; Янішевський (А) – Гасніков (А) – Галєєв, Швецов – Крисанов – Каракулько, Чернишенко – Воробйов – Целогородцев, Панасенко – Борисов – Ніконов.

«Маріуполь»Дуве (Дмитрієв); Пахмурін – Скурихін, Васильєв – Костарєв, Петрухно (А) – Гуров, Філімонов – Фроленко; Чердак (К) – Корчоха – Карпенко, Бондаренко – Лихачов – Градусов, Луговий – Мазур – Мостовий, Коваленко – Ромащенко – Тимченко.

Джерело: uhl.ua