«Маріуполь» уп’яте в сезоні обіграв «Крижаних Вовків»

31 січня в Броварах «Крижані Вовки» і «Маріуполь» зіграли заключний поєдинок 30-го туру регулярного чемпіонатуУкраїни з хокею з шайбою.

Матч впевненіше почали гості, відкривши рахунок закинутим шайбам на п’ятій хвилині першого періоду – голом відзначився Карпенко. Корисним новачок «чайок 2виявився і в наступній закнутій шайбі – через 4 хвилини екскапітан «Краматорська» відпасував на Лихачова, а той не упустив можливості та подвоїв перевагу «Маріуполя».

Відіграватися «Вовки» почали ще до першої сирени – одну шайбу під завісу періоду відквитав Орлов.

Перевагу у два голи «Маріуполь» повернув уже на страті другого періоду – Градусов прошив Стельмаха, забезпечивши комфортну перевагу своєї команди. Однак далі новачок «Вовків» Дорофєєв перевернув матч із ніг на голову – найрезультативніший захисник чемпіонату зробив дубль і зрівняв рахунок на табло.

Рахунок 3:3 змусив опонентів у третьому періоді грати максимально обережно, адже битва була до першої допущеної помилки. «Маріуполь» і «Вовки» по черзі заволодівали ініціативою, але закинути в них так і не вийшло. Першими помилку допустили господарі майданчика – Карпенко обікрав захисників киян і втік на побачення зі Стельмахом, яке закінчилося закинутою шайбою.

Під завісу періоду «Вовки» зняли голкіпера і замінили його на шостого польового гравця, однак і це не допомогло ще раз розписатися у воротах «сталевих чайок». Так, «Маріуполь» здобув другу перемогу поспіль, а переможний дубль – на рахунку Карпенка

«Крижані Вовки» – «Маріуполь» 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Карпенко (Костарєв, Лихачов, більш.), 4:11; 0:2 Лихачов (Карпенко), 8:40; 1:2 Орлов (Маландін), 11:23; 1:3 Градусов (Мазур, Бондаренко), 21:59; 2:3 Дорофєєв (Хеффрнан К., більш.), 30:21; 3:3 Дорофєєв (Сурін), 35:45; 3:4 Карпенко, 56:08;

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Дорофєєв – Жигалов, Лучніков – Фолтін, Неверов – Павлов; Сибілевіч – Сурін (А) – Панков (А), Хеффернан – Орлов – Анкудінов (К), Калинич – Булах – Черемнов, Хеффернан, Маландін.

«Маріуполь»Дуве (Дмитрієв); Скурихин – Пахмурін, Костарєв – Васильєв, Петрухно (А) – Гуров, Філімонов – Фроленко; Чердак (К) – Корчоха – Карпенко, Бондаренко – Лихачов – Градусов, Луговий – Мазур – Мостовий, Тимченко – Коваленко.