«Маріуполь» повернув чвертьфінальну серію плей-оф УХЛ до Києва

24 березня відбувся другий поєдинок плей-оф УХЛ, у якому «Маріуполь» вдома приймав гостей з Києва – «Сокіл».

Більшу частину ігрового часу в першому періоді володіли шайбою хокеїсти «Маріуполя». Підопічні Вітера небезпечніше атакували, а також більше кидали по воротах киян. Гості зі столиці намагалися огризатися, але пройти оборону суперника і довести справу до кидка – виявилось завданням із непростих. Під кінець першого періоду «сталеві чайки» відкрили рахунок в матчі – Зуєв реалізував більшість.

Другий період пройшов у рівній боротьбі, ніхто з команд не хотів поступатися. Досить багато було моментів створено колективами біля обох воріт, але переграти голкіперів нікому не вдалося. Прикрасили другу 20-хвилинку низкасутичок, які влаштували хокеїсти.

Заключний ігровий відрізок команди провели на швидкостях і з великою кількістю небезпечних моментів біля воріт один одного. Як не старалися хокеїсти «Сокола», зрівняти рахунок у них це не вийшло, а ось «чайки» відзначилися ще двома влучними пострілами – подвоїв перевагу Кудрін, а через дві хвилини крапку в матчі поставив Корчоха – 3:0.

Тепер на команди чекає третя гра, яка відбудеться в Києві 26 березня.

«Маріуполь» – «Сокіл» 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Рахунок в серії – 1:1

Шайби: 1:0 Зуєв (Кудрін, більш.), 16:24; 2:0 Кудрін (Коваленко, Костарєв), 54:56; 3:0 Корчоха (Гуров), 57:53.

«Маріуполь»: Гафіуллін (Дуве); Костарєв – Зуєв, Петрухно (А) – Пахмурін, Скурихін – Фроленко, Гуров – Філімонов; Коваленко – Кудрін – Градусов, Чердак (К) – Карпенко (А) – Зайцев, Тимченко – Корчоха – Бондаренко, Луговий – Мазур – Мостовий.

«Сокіл»Дубровський (Кубрицький); Лисенко – Андрейків, Чолач – Платонов, Олендаренко – Сисак, Гильманов; Німенко (А) – Кузьменко – Міхнов (А), Морозов (К) – Курбатов – Павленко, Ступак – Смирнов – Малєтін, Гончаренко – Сімчук – Панченко.