«Маріуполь» оформив камбек за 2 хвилини до кінця матчу з «Вовками» та здобув четверту звитягу в сезоні

«Маріуполь» на останніх хвилинах зустрічі із «Крижаними Вовками» зумів вирвати перемогу в 16-му турі чемпіонату України.

Із перших хвилин матчу на майданчику спостерігалась рівна боротьба, що відображалось і на табло. Рахунок відкрили гості – на 9-й хвилині з передачі Олександра Гурова у ворота Андрія Стельмаха влучив Дмитро Ліхачов. Але «вовки» не збирались так просто відпускати опонентів – паритет відновив Георгій Кіча. До завершення стартового періоду команди ще раз обмінялись закинутими снарядами – голи до активу записали Володимир Цикало та Міхаель Фолтін. Так, опоненти пішли на перерву за рівного рахунку – 2:2.

У наступній 20-хвилинці сценарій гри не змінився – жоден із клубів не зумів закріпити за собою лідерство. Спочатку вперед вирвались кияни – ще один гол своїй команді приніс Андрій Анкудінов. Однак за три хвилини до кінця періоду «сталеві чайки» завдяки зусиллям свого капітана Володимира Чердака повернули статус-кво

Майже весь заключний ігровий відрізок опоненти провели без гольових моментів. Коли здавалось, що протистояння перейде в овертайм, команда Олександра Сеуканда за 2 хвилини до кінця вийшла вперед – відзначився Роберт Корчоха. А вже за 10 секунд воротар «вовків» помилився вдруге й «чайки» закинули ще раз – гол до активу записав Руслан Ромащенко.

Так, «Маріуполь» втретє в сезоні обіграв «Вовків» і здобув четверту звитягу в цьому розіграші чемпіонату.

«Крижані Вовки» – «Маріуполь» 3:5 (2:2, 1:1, 0:2)

Шайби: 0:1 – Ліхачов (Гуров – Ромащенко), 8:34; 1:1 – Кіча (Неверов – Шабанов), 13:55; 2:1 – Цикало (Мостовий), 16:41; 2:2 – Фолтін (Панков), 19:23; 3:2 – Анкудінов (Хеффернан – Карпов), 29:45; 3:3 – Чердак, 36:34; 3:4 – Корчоха (Коваленко – Скурихін), 58:04; 3:5 – Ромащенко (Скурихін), 58:14;

«Крижані Вовки»Стельмах (Макаренко); Жигалов – Фолтін, Неверов – Карпов, Лучніков – Сисоєв, Павлов; Черемнов – Сурін – Панков, Кіча – Андрющенко – Шабанов, Хеффернан – Булах – Анкудінов, Володимирський – Борисов – Курах.

«Маріуполь»Мамедов (Дуве); Скурихін – Цикало, Костарєв – Мельников, Фроленко – Гуров, Філімонов; Кобяков – Мостовий – Бондаренко, Коваленко – Корчоха – Чердак, Луговий – Ромащенко – Ліхачов, Олійник – Дурдиєв.