«Маріуполь» дотиснув «Крижаних Вовків» в овертаймі й обіграв їх удруге в сезоні

Дебютант чемпіонату України «Маріуполь» вдруге в сезоні переміг «Крижаних Вовків». Цього разу в дев’ятому турі національної першості.

У стартовому періоді команди обмінялись закинутими шайбами. На 12-й хвилині рахунок відкрили маріупольці завдяки результативним діям Ріната Дурдиєва. «Вовки» зуміли відновити паритет уже за дві хвилини – Микита Шабанов після затяжної атаки вразив ворота Максима Дуве. Так, опоненти пішли на першу перерву за рівного рахунку.

У наступній 20-хвилинці відзначились лише «сталеві чайки» – гол до свого активу записав Євгеній Кобяков. А от в заключному ігровому відрізку перевагу гостей знову збільшив Володимир Цикало, довівши цифри на табло до 3:1. Підопічні Євгена Каштанова, у свою чергу, зуміли зібратись й наздогнали суперників. Спочатку відставання скоротив Микита Жигалов, а Олександр Панков за 6 хвилин до кінця відновив рівновагу в протистоянні й перевів матч в овертайм.

У додатковий час удача все ж усміхнулась «Маріуполю». Уже на другій хвилині Цикало з влучної передачі Володимира Чердака «прошив» ворота Андрія Стельмаха й встановив фінальних рахунок зустрічі – 4:3 ОТ.

«Маріуполь» – «Крижані Вовки» 4:3ОТ (1:1, 1:0, 1:2, 1:0)

Шайби: 1:0 – Олійник (Дурдиєв – Скурихин), 11:01; 1:1 – Шабанов, 13:33; 2:1 – Кобяков (Ромащенко), 34:04; 3:1 – Цикало (Коваленко – Скурихин), 43:22; 3:2 – Жигалов (Моксунен), 44:41; 3:3 – Панков (Маландін), 53:49; 4:3 – Цикало (Чердак – Сірченко), 61:29.

«Маріуполь»: Дуве (Качула); Петрухно (А) – Сірченко, Гуров – Скурихин, Костарєв – Цикало, Філімонов –; Чердак (К) – Мазур – Агєєв (А), Мостовий – Коваленко – Луговий, Кобяков – Ромащенко – Бондаренко, Дурдиєв – Ухін – Олійник.

«Крижані Вовки»Стельмах (Макаренко); Жигалов – Моксунен, Неверов (А) – Лучніков, Фолтін – Карпов, Сисоєв –; Ємелін – Сурін – Панков (А), Маландін – Шапіро – Шабанов (К), Кіча – Андрющенко – Черемнов, Абаджян – Болотін