«Крижані Вовки» з мінімальним відставанням поступились «Дніпру»

«Крижані Вовки» програли «Дніпру» в 22-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Попри пресинг із боку столичної команди, відкрили лік голам херсонці. Уже в першому періоді колектив Дмитра Підгурського вибився в лідери, провівши дві результативні атаки. На 10-й хвилині Віктор Ніконов закинув першу шайбу в матчі, а Євгеній Гасніков подвоїв перевагу «Дніпра» – 2:0. Відіграти одне очко «вовки» змогли уже за 34 секунди – відзначився Владислав Павлов. Але наздогнати в першому періоді київська команда опонентів не змогла – херсонці пішли на перерву лідерами – 2:1.

У другому ігровому відрізку кияни були близькими до того, аби перехопити ініціативу. Зокрема, після повернення на лід Шейн Хефернан відновив паритет, однак уже за хвилину Артем Целогородцев повернув лідерство господарям. Потім команди знову обмінялись голами, і херсонці, як і в стартовому періоді, пішли на перерву за мінімальної переваги.

У завершальній 20-хвилинці підопічні Ігоря Архипенка так і не змогли переламати хід протистояння. На 42-й хвилині Целогородцев оформив дубль, після чого Микита Шабанов знову скоротив відставання від «Дніпра». На більше «Крижаних Вовків» не вистачило, тож цифри на табло так і залишились – 5:4.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)

Шайби: 1:0 – Ніконов, (Ратушний – Брага), 9:18; 2:0 – Гасніков (Целогородцев – Дорофєєв), 14:10; 2:1 – Павлов (Черемнов), 14:44; 2:2 – Хеффернан (Сурін – Панков), 27:44; 3:2 – Целогородцев (Ратушний), 28:23; 3:3 – Кіча (Каліничев – Шабанов), 31: 55; 4:3 – Целогородцев (Дорофєєв), 32:35; 5:3 – Целогородцев (Дорофєєв – Каракулько), 41:48; 5:4 – Шабанов (Кіча), 46:12;