«Крижані Вовки» впевнено здобувають перші три очка

15 вересня на київській арені «Шалетт» відбувся матч Чемпіонату з хокею серед чоловіків між командами «Крижані Вовки» та МХК «Динамо».

Щойно шайба торкнулася льоду київська команда відразу почала нав’язувати свою гру супернику. За десять хвилин Микиті Шабанову та Івану Федосову вдалося провести блискавичну атаку та вивести свою команду вперед.

Динамівцям щастило менше: за період вони отримали три вилучення, а Михайло Геворкян не реалізував штрафний кидок.

У другому періоді форвард «хижаків» Микита Шабанов оформив дубль, і збільшив рахунок на користь своєї команди. Але харків’яни не здавалися і в більшості все ж таки змогли закинути шайбу. Після другого періоду рахунок був 3:1 на користь господарів майданчика.

Найцікавішим видався останній період. «Крижані Вовки» не змусили вболівальників чекати і вчетверте закинули шайбу у ворота гостей. Але точним кидком Микита Муртіщев скоротив розрив у рахунку. У фінальній частині гри, скориставшись чисельною перевагою, київські хокеїсти зробили рахунок на табло 5:2, а за декілька хвилин до кінця матчу їм вдалося повторити успіх.

Тож, з рахунком 6:2 «Крижані Вовки» перемогли МХК «Динамо» та поклали три очка до своєї скарбнички.

«Крижані Вовки» – МХК «Динамо» 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)

Шайби: 1:0 Шабанов (Мікульчік), 01:39. 2:0 Федосов (Шабанов, Маландін – більш.), 09:04. 3:0 Шабанов (Мікульчік), 28:00. 3:1 Абаджян (Муртіщев, Фірсов – більш.), 39:12. 4:1 Чуйков, 43:06. 4:2 Муртіщев (Абаджян, Наливайко), 49:21. 5:2 Мікульчік (Шабанов, Маландін – більш.), 52:38.

«Крижані Вовки»: Дуве (Романов); Воронін (А) – Лісін, Фроленко (А) – Курпіч, Федосов – Тонковід, Привалихін – Сисак, Удовиченко – Дворник (К) – Овчінніков, Бороніло – Чуйков – Рудгорд, Шабанов – Маландін – Мікульчік, Луценко – Андрющенко – Рубан.

МХК «Динамо»: Вязовов (Шевчук); Наливайко (А) – Фірсов, Піддубний – Павлов, Ступницький – Савченко, Трапезніков – Швоєв; Абаджян – Муртіщев – Олійник (К), Геворкян (А) – Праведний – Борисов, Федоров – Соляник – Харін, Шилкін – Черноморченко – Абдулаєв.