«Крижані Вовки» в грі з «Білим Барсом» перервали 14-матчеву серію поразок, що тривала з грудня

Матчем між «Білим Барсом» і «Крижаними Вовками» продовжився 29 тур регулярного чемпіонату України з хокею.

Набагато впевненіше гру розпочали господарі зустрічі, відразу обваливши на ворота Стельмаха кілька небезпечних атак, які вже на другій хвилині привели до закинутої шайби – третім голом у сезоні відзначився Качан. Однак через 7 хвилин Панков зловив відмінну передачу від Сибілевіча і кидком в порожній кут воріт зрівняв рахунок на табло.

Здавалося, що на першу перерву команди підуть за рівного рахунку, але за хвилину до сирени красивим голом відзначилася ударна пара «барсів» Благий – Бабинець – перший віддав пас, а другий вивів білоцерківців вперед.

У другій двадцятихвилинці «Крижані Вовки» змогли перевернути матч з ніг на голову – на старті періоду Хеффернан удруге в протистоянні зрівняв рахунок, а потім під завісу ігрового відрізка оформив дубль і вперше вивів свою команду в лідери.

На старті третього періоду Анкудінов у четвертий раз прошив Кучера і подвоїв перевагу киян. Після пропущеного голу білоцерківці кинули всі сили в атаку, але влучити у володіння Стельмаха ще раз у них не вийшло. А ось «Вовки» на останніх секундах  розписалися в уже порожніх воротах «Білого Барса» і оформили перемогу в цьому матчі – 5:2.

Відзначимо, що так «Крижані Вовки» перервали свою 14-матчеву серію поразок і виграли вперше з грудня.

«Білий Барс» – «Крижані Вовки» 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Шайби: 1:0 Качан (Ядловський, Благий), 2:12; 1:1 Панков (Сибілевіч, Сурін), 09:24; 2:1 Бабинець (Благий, Качан), 18:55; 2:2 Хеффернан (Анкудінов), 21:25; 2:3 Хеффернан (Орлов, Фолтін), 37:44; 2:4 Анкудінов (Панков, Орлов), 40:23; 2:5 Хеффернан (Анкудінов), 59:35.

«Білий Барс»: Кучер (Полгородник); Грицюк – Кравець, Ядловський (А) – Гребеник (А), Будько – Логач, Собко – Трошкін; Благий (К) – Качан – Бабинець, Грабовецький – Брага – Бородай, Удовиченко – Ружніков – Тищенко, Мороз – Даниленко – Лєсников.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Павлов, Лучніков – Фолтін, Неверов – Сисоєв; Сибілевіч – Сурін (А) – Панков (А), Хеффернан – Орлов – Анкудінов (К), Калинич – Булах – Черемнов, Андрющенко.

Джерело: uhl.ua