«Крижані Вовки» провалили перший період і поступились «Дніпру»

«Дніпро» на виїзді обіграв «Крижаних Вовків» у десятому турі чемпіонату України.

У першому ж періоді «вовки» потрапили під сильний пресинг «щук», який завершився трьома голами на рахунку гостей. На 5-й хвилині Олександр Кракулько відкрив рахунок зустрічі з влучної передачі Олексія Зайцева. Зробити гандикап ще комфортнішим для «Дніпра» допомогли закинуті шайби Альберта Вишнякова та Сергія Дорофєєва.

У наступному ігровому відрізку підопічні Євгенія Каштанова стали діяти гостріше в атаці, однак це позначилось і на їхній грі в захисті. Лише після четвертого голу «Дніпра» кияни змогли розмочити рахунок – відзначився Сергій Сурін. Команда Дмитра  Підгурського доволі швидко відновила чотириочковий розрив завдяки результативним діям Євгенія Гаснікова. Але до перерви «вовкам» вдалось закинути ще один снаряд у ворота Олега Петрова – гол до свого активу записав Олександр Панков.

У заключному періоді столична команда змогла провести ще один гол – закинув Кирило Фроленко. Однак ближче підібратись до опонентів їм так і не вдалось, то матч закінчився з рахунком 5:3 на користь гостей.

«Крижані Вовки» – «Дніпро» 5:3 (0:3, 2:2, 1:0)

Шайби: 0:1 Каракулько (Зайцев, Крисанов), 4:37; 0:2 Вишняков (Макаров, Воробйов, більш.), 5:13; 0:3 Дорофєєв (Декало, Зайцев), 6:32; 0:4 Воробйов (Афанасьєв, Гасніков, більш.), 21:32; 1:4 Сурін (Панков), 27:30; 1:5 Гасніков (Афанасьєв, Воробйов), 38:48; 2:5 Панков (Черемнов, Сурін), 39:24; 3:5 Фроленко (Шабанов, Шапіро), 47:56;

«Крижані Вовки»Макаренко (Стельмах); Жигалов – Моксунен, Фолтін – Лучніков, Неверов (А) – Фроленко, Карпов – Сисоєв; Кіча – Сурін – Панков (А), Шабанов (К) – Шапіро – Маландін, Абаджян – Андрющенко – Черемнов, Булах – Борисов – Болотін.

«Дніпро»Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Афанасьєв (А) – Макарів (К), Ратушний – Матусевич; Швецов – Крисанов – Зайцев, Воробйов – Гасніков – Вишняков, Брага – Чернишенко – Каракулько, Панасенко – Ганута.