“Крижані Вовки” поступилися “Кременчуку”

16 жовтня відбувся матч 10-го туру чемпіонату України серед чоловіків. “Крижані Вовки” приймали “Кременчук”. Поєдинок завершився з рахунком 1:8 на користь кременчужан.

У першому періоді гості через 10 хвилин після початку матчу, закинули першу шайбу в ворота “вовків”. Олександр Пукс реалізував більшість і відкрив рахунок. Кияни непогано грали в обороні, але, знову ж таки, в більшості Дмитро Созонов змінив рахунок на табло – 0:2.

У другому періоді кияни пропустили ще три шайби. Дубль оформив Дмитро Созонов.  Ярослав Свищев і Тимур Гриценко результативно атакували ворота “Крижаних Вовків”. Другий період завершився з рахунком 0:5.

Третя двадцятихвилинка стартувала з гола Миколи Кисельова. Через дві хвилини ворота Максима Дуве атакував Семен Жеребцов, після чого тренер “вовків” замінив Дуве на Андрія Хапкова. Але такий хід не допоміг киянам уникнути ще однієї пропущеної шайби – гол забив Іван Савченко.

Не вдалося “Кременчуку” здобути перемогу з сухим рахунком – забив у ворота кременчужан Іван Федосов.

ХК “Крижані Вовки” – ХК “Кременчук” – 1:8 (0:2, 0:3, 1:3)

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Хапков); Федосов – Воронін (К), Фроленко (А) – Лісін, Курпіч – Тонковид, -; Андрущенко – Маландін – Шабанов, Рудгорд – Овчинников – Воробйов (А), Мікульчик – Чуйков – Четиркін, Удовиченко – Колядинський – Сорока, Луценко.

ХК «Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Жеребцов -Сультеєв, Варава – Боєвих, Свищев – Ворона, Пукс (А) – Єфімочкін; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Толстушко – Савченко – Александров, Гриценко (А) – Хришпенц – Зайцев, Горлушко – Орлов – Созонов.

Джерело: uhl.ua