“Крижані Вовки” поступилися “Донбасу”

6 жовтня відбувся матч між ХК «Донбас» і київськими «Крижаними Вовками». Зустріч закінчилася з рахунком 4:1.

У першому періоді «Донбас» активно атакував ворота гостей, але Максим Дуве стійко тримався у воротах, і на тринадцятій хвилині першої двадцятихвилинки гості першими змогли відкрити рахунок у матчі. Владислав Воробьєв закинув шайбу у ворота Степана Горячевських. Перший період закінчився з рахунком 0:1.

Другий період для господарів майданчику виявився більш результативним. Незважаючи на те, що більше половини ігрового часу другої двадцятихвилинки залишався незмінним, на 34 хвилині Віталій Лялька зрівняв рахунок. А на останній хвилині Євгеній Белухів вивів свою команду вперед. Також збільшив відрив від гостей Іван Рибчик, який закинув ще одну шайбу у ворота киян. Команди пішли на перерву з рахунком 3:1.

У третьому періоді донеччани знову змогли продовжити атаку, Айнарс Подзиньш закинув шайбу у ворота гостей. Хороший матч, обидві команди якісно зіграли, а в результаті переміг сильніший.

ХК «Донбас» – ХК «Крижані Вовки» – 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Воробьєв (Шабанов, Чуйков), 13:14, 1:1 – Лялька, 34:22, 2:1 – Белухін (Матерухін, Яковлев), 39:02, 3:1 – Рибчик (Шабаров), 39:30, 4:1 – Подзиньш (Сильницький), 53:29.

«Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Сильницький – Большаков, Яковлев – Жовнір, Ігнатенко – Пангелов-Юлдашев, Каменьков – Григорьєв; Лялька (А) – Подзиньш – Коренчук (А), Матерухін – Белухін – Васильєв, Рибчик – Захаров (К) – Шабаров, Мостовий – Мазур – Разумов.

«Крижані Вовки»: Дуве (Курпич); Воронін (А) – Лисін, Фроленко (А) – Тонковид, Федосов – Сисак; Шабанов – Чуйков – Воробєв, Удовиченко – Дворник (К) – Рудгорд, Мікульчик – Маландін – Овчинніков, Колядинський.