«Крижані Вовки» поступилися «Дніпру»

23 жовтня відбувся матч на арені «Фаворит» між ХК «Дніпро» і «Крижаними Вовками». Поєдинок завершився з рахунком 8:1.

У першому періоді рахунок першими відкрили гості. Іван Федосов закинув шайбу в ворота “Дніпра”. Зрівняв рахунок Денис Василенков. Буквально через хвилину Владислав Брага збільшив відрив. До кінця першої двадцятихвилинки господарі майданчика закинули «вовкам» ще дві шайби. Авторами голів стали Олександр Каракулько і Олександр Шибаєв.

До екватора матчу у ворота киян було закинуто ще дві шайби. Спочатку Мікс Ліпсбергс, а потім і Ілля Декало результативно атакували ворота суперника. Після чого «вовки» активізувалися і почали грати в атаці. До кінця другого періоду рахунок не змінився – 6:1.

Перші 10 хвилин третього періоду для обох команд пройшли без змін. Згодом Сергію Дорофєєву вдалося збільшити відставання «Крижаних Вовків». Не минуло й хвилини після 7-ої шайби, як Олександр Шибаєв оформив дубль. Під кінець третього періоду «вовки» помітно втомилися і знизили темп, але матч так і завершився з результатом 8:1 на користь господарів майданчика.

ХК «Дніпро» – ХК «Крижані Вовки» – 8:1 (4:1, 2:0, 2:0)

Шайби: 0:1 – Федосов (Чуйков) – 00:49, 1:1 – Василенков (Янішевський, Чернишенко) – 07:12, 2:1 – Брага (Тимченко) – 09:52, 3:1 – Каракулько (Ліпсбергс, Шибаєв) – 13:44, 4:1 – Шибаєв (Дорофєєв) – 16:06, 5:1 – Ліпсбергс (Декало, Шибаєв – більш.) – 22:36, 6:1 – Декало (Шибаєв, Каракулько – більш.) – 29:17, 7:1 – Дорофєєв (Ліпсбергс, Каракулько – більш.) – 47:00, 8:1 – Шибаєв (Ліпсбергс, Каракулько – більш.) – 49:57.

ХК «Дніпро»: Гурко (Петров). Дорофєєв, Афанасьєв (К), Білоусов (А), Пугачов, Декало, Будько, Сірченко, Матусевич, Кругляков. Коваленко, Янішевський, Ліпсберг, Ромащенко, Чернишенко (А), Василенков, Брага, Шибаєв, Каракулько, Зик, Тимченко.

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Романов). Фроленко (А), Лісін, Федосов, Воронін (А), Курпіч, Тонковид. Колядинський, Дворник (К), Рудгорд, Шабанов, Воробйов, Чуйков, Удовиченко, Мікульчик, Овчінніков.

Джерело: uhl.ua