«Крижані Вовки» поступились «Дніпру», незважаючи на хет-трик Ємєліна

«Дніпро» в результативному матчі здолав «Крижаних вовків» у рамках 4-го туру чемпіонату України.

На екваторі першого періоду рахунок зустрічі «розмочив» Євгеній Гасніков, але надовго втримати перевагу «щуки» не змогли. Уже за хвилину паритет відновив Сергій Ємєлін, який після вирішив не зупинятись на досягнутому, і оформив дубль, реалізувавши більшість.

У другій 20-хвилинці «Дніпро» повернув собі лідерство – голами відзначились Альберт Вишняков і Олексій Зайцев.

У заключному ж періоді команди показали надрезультативну гру й на двох оформили чотири голи. Спочатку підопічні Дмитра Підгурського реалізували більшість, коли Денис Макаров уразив ворота Андрія Стельмаха. На що нападник «вовків» Сергій Ємєлін відповів хет-триком.

Під завісу третього ігрового відрізку столична команда замінила голкіпера на шостого польового гравця, однак в атаці їй це не допомогло – Олександр Швецов закинув снаряд у порожні ворота. За 8 секунд до кінця ще один гол на рахунок «вовків» записав Соломон Шапіро, але наздогнати «щук» команді Євгенія Каштанова так і не вдалось. Гра закінчилась із цифрами 5:4 на табло.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 5:4 (1:2, 2:0, 2:2)

Шайби: 1:0 – Гасніков (Каракулько – Афанасьєв), 09:07; 1:1 – Ємєлін (Лучніков), 10:04; 1:2 – Ємєлін (Сурін), 16:45; 2:2 – Гасніков (Вишняков – Каракулько), 31:09; 3:2 – Зайцев (Дорофєєв), 31:53; 4:2 – Макаров (Воробйов), 45:29; 4:3 – Ємєлін (Панков), 49:54; 5:3 – Швецов (Хомутов), 59:30; 5:4 – Шапіро (Лучніков – Абаджян), 59:52.

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Декало, Ратушний – Макаров (К), Матусевич – Афанасьєв (А), Мельник – Кругляков; Швецов – Крисанов – Зайцев, Вишняков – Гасніков – Каракулько, Тимченко – Воробйов – Целогородцев, Брага – Чернишенко – Ганута.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Моксунен, Лучніков – Неверов, Фроленко – Сисоєв; Панков (А) – Сурін – Ємєлін, Шабанов – Шапіро – Абаджян, Борисов – Болотін – Андрющенко, Булах.