«Крижані Вовки» поквитались із «Соколом» за поразку в першому столичному дербі

«Крижані Вовки» вирвали перемогу над «Соколом» у другому київському дербі сезону в сьомому турі чемпіонату України.

Перший період пройшов без гольових моментів, однак уже в другому суперники обмінялись закинутими шайбами. Спочатку Соломон Шапіро з передачі Микити Шабанова з-за воріт пробив захист Микити Пеленського, а потім через чотири хвилини Богдан Середницький відправив снаряд у володіння Андрія Стельмаха й зрівняв рахунок – 1:1.

Стартові хвилини завершального ігрового відрізку також залишились за «вовками». Як виявилось, вони й стали ключовими. Уже за дві хвилини після перерви Олександр Панков із пасу Сергія Ємєліна вивів гостей уперед – 2:1.

Після другої пропущеної шайби «Соколи» що було сили намагались уразити ворота опонентів, однак гості надійно зіграли в обороні й втримали лідерство. Так, команда Євгена Каштанова взяла реванш у «Сокола» за поразку в дебютному столичному дербі й набрала перші очки в цьому розіграші чемпіонату.

«Сокіл» – «Крижані Вовки» 1:2 (0: 0, 1: 1, 0: 1)

Шайби: 0:1 – Шапіро (Шабанов – Маландін), 21:12; 1:1 – Середницький (Фірсов – Павлов), 25:38; 1:2 – Панков (Ємелін – Сурін), 42:05.

«Сокіл»: Пеленський (Кубрицький); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов, Сушков – Сиротенко; Середницький – Кузьменко – Павленко, Міхнов (А) – Сімчук – Морозов (К), Рубан – Ступак – Німенко (А), Гончаренко – Панченко – Пойманов.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Моксунен – Жигалов, Невєров (А) – Карпов, Борисов – Сисоєв; Ємєлін – Сурін – Панков, Шабанов – Шапіро – Маландін, Черемнов – Андрющенко – Абаджян, Болотін – Найдьонов – Булах.