«Крижані Вовки» «покусались» із «Кременчуком», але в кінці не змогли нав’язати боротьбу

«Кременчук» здобув виїзну перемогу над «Крижаними Вовками» у восьмому турі чемпіонату України.

На 11–й хвилині протистояння рахунок відкрив Микола Кисельов, який «прошив» ворота Андрія Стельмаха. Під завісу першого періоду перевагу «містян» зумів подвоїти Андрій Денискін, на що «вовки» відповіли голом «у роздягальню» у виконанні Олександра Панкова – він уразив ворота опонентів за 2 секунди до завершення 20–хвилинки.

У другому періоді команди обмінялись закинутими шайбами. Спочатку відзначився Владислав Гріцкіх, потім уже за дві хвилини підопічні Євгенія Каштанова реалізували більшість і скоротили відставання до мінімуму – 2:3.

У заключному ігровому відрізку «вовки» кинулися наздоганяти суперників і першу половину періоду грали доволі агресивно біля воріт «Кременчука». Однак атакуючи, столична команда «просіла» в захисті, що призвело до ще трьох голів від гостей. Закинуті шайби на свій рахунок записали Тимофій Савицький, Олександр Пукс і Дмитро Созонов.

Так, «Кременчук» здобув звитягу із рахунком 6:2 і тепер ділить із «Донбасом» першу сходинку турнірної таблиці.

«Крижані Вовки» – «Кременчук» 2:6 (1:1; 1:2; 0:3)

Шайби: 0:1 Кисельов (Созонов, Григорян), 10.20. 0:2 Денискін (Волков, Савицький), 17:23. 1:2 Панков (Маландін), 19:53. 1:3 Грицьких (Толстушко, Пукс), 26:30. 2:3 Жигалов (Ємелін – 5х3), 28:23. 2:4 Савицький (Бойових, Гриценко), 49:08. 2:5 Пукс (Толстушко, Орлов), 57:28. 2:6 Созонов (Кисельов, Серанов – більш.), 59:30.

«Крижані Вовки»Стельмах (Макаренко); Моксунен – Жигалов, Неверов (А) – Карпов, Сисоєв – Фроленко, Борисов –; Ємелін – Сурін – Панков (А), Маландін – Шапіро – Шабанов (К), Абаджян – Андрющенко – Черемнов, Найдьонов – Булах – Болотін.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Алексюк – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Гріцкіх – Толстушко, Горлушко – Варава; Кисельов – Серанов – Созонов, Савицький – Волков – Тютченко, Пукс – Гриценко – Орлов, Коробов – Дубінін – Денискін.