“Крижані Вовки” переграли МХК “Динамо” у напруженому поєдинку

30 жовтня, у Києві на арені «Шалетт» відбувся поєдинок 13-го туру регулярного чемпіонату України серед чоловіків, у якому «Крижані Вовки» приймали МХК «Динамо».

Перший період пройшов під керівництвом киян: дві закинуті шайби Кирила Фроленко. Щоправда, у проміжку між голами, свій 100% момент не реалізував Євген Абаджян. Викотившись на «побачення» з воротарем киян, харків’янин не зміг його переграти.

У другій двадцятихвилинці обидві команди продемонстрували свою майстерність у реалізації більшості. Спочатку, динамівець Абаджян скоротив рахунок до мінімуму – 2: 1. Через три хвилини Олександр Воробйов – 3: 1. Ще через три хвилини – і знову Абаджян – 3: 2.

Надалі на майданчику були одні «вовки». Гості опинилися під їхнім повним пресингом і тільки дивом господарям не вдалося закинути шайбу. Правда, за 10 секунд до кінця періоду все той же Абаджян мав шанс, зрівняти рахунок, але в дуелі воротар Дуве врятував киян.

Третій період пройшов на рівному рівні, але ще однією шайбою відзначилися господарі майданчика.

У підсумку, фінальна сирена зафіксувала перемогу «Крижаних Вовків» 4:2.

“Крижані Вовки” – МХК “Динамо” 4:2 (2: 0, 1: 2, 1: 0)

Шайби: 1:0 Дворник (Фроленко, Удовиченко – більш.), 6:35, 2:0 Фроленко (Удовиченко, Дворник), 16.40 2:1 Абаджян (Наливайко), 25:25, 3:1 Воробйов (Маландін – більш.), 29:41, 3:2 Абаджян (Геворкян), 31:13, 4:2 Колядинський (менш., порожні ворота), 58:31.

ХК “Крижані Вовки”: Дуве (Романов); Федосов – Курпіч, Воронін (А) – Лісін, Фроленко (А) – Тонковид, -; Мікульчик – Чуйков – Шабанов, Удовиченко – Воробйов – Колядинський, Рудгорд – Дворник (К) – Овчинников, Маландін – Андрющенко – Савицький.

МХК “Динамо”: Шевчук (Вязовов); Фірсов (К) – Наливайко (А), Панков – Піддубний, Швоєв – Савченко, Трапезніков -; Геворкян (А) – Праведний – Черноморченко, Абаджян – Борисов – Шилкін, Солянік – Федоров – Харін, Абдулаєв.

Джерело: uhl.ua, dynamo.kharkiv.ua