«Крижані Вовки» не впорались із «Краматорськом» на виїзді

«Краматорськ» обіграв «Крижаних Вовків» у домашньому матчі 13-го туру чемпіонату України з хокею з шайбою.

На старті першого періоду підопічним Павла Мікульчика вдалось провести два доволі швидкі голи. Спочатку на четвертій хвилині зустрічі відзначився Едуард Грінь, після чого перевагу «Краматорська» менше ніж за дві хвилини подвоїв Микола Столяренко.

«Вовки» ж уже на початку матчу опинились у ролі наздоганяючих і зуміли покращити ситуацію лише ближче до екватору ігрового відрізку – Олександр Панков скоротив відставання до мінімуму. Під завісу стартової 20-хвилинки команда Євгена Каштанова мала шанси зрівняти рахунок, граючи в більшості, але ворота опонентів так і не підкорились. Так, колективи пішли на перерву за рахунку 2:1.

Друга 20-хвилинка пройшла без результативних моментів, а от у третьому періоді господарі майданчика знову зуміли підібратись до воріт Андрія Стельмаха. Однак на це їм знадобився майже весь ігровий відрізок. На 58-й хвилині Артем Сурсов із передачі Івана Ципнятова приніс «Краматорську» третій гол. «Вовки» ж до завершення матчу так і не змогли наздогнати суперників. Тож 3:1 – і підопічні Мікульчика не знають поразок уже в чотирьох протистояннях поспіль.

«Краматорськ» – «Крижані Вовки» 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Грінь (Жвачкін – Столяренко), 3:37; 2:0 – Столяренко (Грінь – Пахмурін), 5:19; 2:1 – Панков (Карпов), 09:09; 3:1 – Сурсов (Ципнятов), 57:16.

«Краматорськ»Короваєв (Шевчук); Таран – Воронін, Пахмурін – Полухін, Гринкевич – Зуєв, Панков; Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Грінь – Столяренко – Жвачкін (А), Кривошапкін – Карпенко (К) – Халін, Геворкян.

«Крижані Вовки»Стельмах (Макаренко); Неверов (А) – Карпов, Фолтін – Жигалов, Лучніков – Сисоєв; Кіча – Андрющенко – Черемнов, Шабанов (К) – Сурін – Панков, Борисов – Булах – Болотін.