«Крижані Вовки» не впорались із «Білим Барсом» у серії булітів

«Білий Барс» удома переміг «Крижаних Вовків» у 23-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У стартовому періоді «барси» сповна використовували перевагу домашньої арени – упевнено проводили гострі атаки й пресингували опонентів. Це вилилось у дві закинуті шайби. Уже на другій хвилині рахунок відкрив Юрій Качан, а ближче до екватора ігрового відрізку свою статистику покращив Дмитро Даниленко. «Вовки» ж не знайшли, чим відповісти суперникам, тож на першу перерву команди пішли за лідерства білоцерківців.

У другій 2-0-хвилинці кияни змогли скоротити відставання. Зокрема, цьому посприяв Олександр Панков, що вразив ворота Кирила Кучера з передачі Микити Жигалова.

У третьому ж періоді столична команда вперше наздогнала господарів майданчика. На 49-й хвилині Микита Шабанов зрівняв рахунок зустрічі, але доволі скоро Роман Благий знову вивів «барсів» уперед. Урятував свою команду від поразки в основний час Костянтин Карпов – він знову відновив паритет за хвилину до завершення матчу. Так, протистояння перейшло в овертайм за цифр 3:3 на табло.

У додатковий час жоден із колективів не зміг підступитись до воріт візаві, тож справа дійшла до серії булітів, що краще далася «Білому Барсу». Артем Портной провів переможний гол і допоміг своїй команді завоювати четверту звитягу в сезоні.

«Білий Барс» – «Крижані Вовки» 4:3 ПБ (2:0, 0:1, 1:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Качан (Тищенко), 1:33; 2:0 – Даниленко (Благий), 7:14; 2:1 – Панков (Жигалов – Хеффернан), 2:2 – Шабанов, 48:48; 3:2 – Благий (Мороз – Ядловський), 51:07; 3:3 – Карпов, 58:41. 4:3 Портной – переможний буліт.

«Білий Барс»Кучер (Полгородник); Логачов – Ядловський (А), Грицюк – Гребеник (А), Будько – Кравець, Кисельов – Собко; Благий (К) – Даниленко – Мороз, Грабовецький – Ружніков – Бородай, Удовиченко – Качан – Тищенко, Койда – Петрошенко – Трошкін.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Неверов (А) – Павлов, Жигалов – Карпов, Фолтін – Сисоєв; Черемнов – Сурін – Панков (К), Калинич – Кіча (А) – Шабанов, Булах – Борисов – Хеффернан, Володимирський – Андрющенко – Курах.