«Кременчук» зрівняв рахунок у фінальній серії чемпіонату України

Воротар гостей В’ячеслав Новицький зробив другий шатаут поспіль у фінальній серії

Сьогодні, 14 жовтня, в Дружківці відбувся четвертий матч битви за чемпіонський титул між «Донбасом» і «Кременчуком». У минулому поєдинку «городяни» мінімально обіграли донецький клуб з рахунком 1:0 і скоротили розрив у серії до мінімуму – 2:1.

«Донбас», на відміну від «Кременчука», грав в трохи в ослабленому складі. У складі донецької команди була відсутня ударна трійка гольових форвардів: Лялька-Монс-Коренчук.

Старт першого періоду пройшов в атаках «Донбасу» на ворота Новицького. Воротареві гостей довелося двічі протягом півтора хвилин по-справжньому вступати в гру.

На 4 хвилині «городяни» провели свою першу атаку з кидком від Коробова, але воротар «Донбасу» Андрюхов відбив шайбу. На 8 хвилині хокеїсти «Донбасу» розіграли непогану комбінацію – Захаров вивів Мілбохіна на забійну позицію, але шайба, після кидка форварда донеччан, опинилася в пастці Новицького. Кіпер «Кременчука» скоїв відмінний сейв.

Другий відрізок зустрічі продовжився з атак «Донбасу». До того ж, з початку періоду гості залишилися в меншості, чим і намагався скористатися донецький клуб. Однак, гості не просто витримали натиск, але і вирівняли гру. До 28 хвилини суперники в основному займалися перестрілкою з далеких і середніх дистанцій, але такі дії не принесли обом командам результат.

А потім несподівано для господарів, гості вийшли вперед. Відзначилася трійка нападників: Коробов-Дубінін-Денискін – перші два відпасували, а третій закинув шайбу.

Після пропущеної шайби, «Донбас» намагався відігратися. Моменти були у Шишляннікова, Захарова, Разумова, небезпечний кидок зробив Мільохін – з усім цим надійно і впевнено впорався воротар «Кременчука» Новицький. У його візаві роботи було поменше але, беручи до уваги пропущену шайбу, воротар донеччан також виручав свою команду в небезпечних епізодах.

Старт третього періоду почався з обопільної боротьби з безліччю свистків рефері. На 45 і 48 хвилинах команди обмінялися гольовими моментами. Спочатку голкіпер господарів Андрюхов продемонстрував свою майстерність, відбивши три поспіль кидка. А потім Новицький зіграв вище всяких похвал, відбивши «мертву» шайбу після кидка Казаковцева з близької відстані (після відмінної передачі Карамнова).

На 54 хвилині хокеїсти «Кременчука» подвоїли рахунок зустрічі. Грицьких накинув на ворота, Андрюхов відбив прямо на Волкова, і нападник гостей закинув шайбу. А через 4 хвилини «городяни» провели ще одну атаку, в якій нападник гостей Серанов забив третій вирішальний гол у поєдинку.

Підсумковий рахунок матчу 3:0 на користь «Кременчука», а серії – 2:2.


«Донбас» – «Кременчук» 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Рахунок в серії 2:2

Шайби: 0:1 – Денискін (Дубінін-Коробов), 27:53; 0:2 – Волков (Грицьких), 53:58; 0:3 – Серанов (Денискін), 57:43

Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Кутугін – Григор’єв, Кожевников – Журавльов, Кобелєв – Пангелов-Юлдашев; Карамнов – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Буценко (А) – Сигарьов, Мільохін – Бірюков – Костіков, Разумов – Захаров (К) – Карпенко.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Толстушко, Савицький – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Тютченко, Леонов – Пукс (А) – Созонов, Гриценко – Волков – Чемерілов, Коробов – Денискін – Дубінін.

Джерело: сайт УХЛ


Вас може зацікавити