«Кременчук» здолав «Дженералз» у центральному матчі туру

В центральному матчі ігрового уїк-енду зустрічалися бронзовий та срібний призери попереднього чемпіонату – «Дженералз» та ХК «Кременчук». Поєдинок розпочався із урочистостей: учасників матчу та багаточисленних глядачів (на матч завітало 3 тисячі вболівлаьників) привітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент ГО «Хокейна Екстра Ліга» Денис Лобановський та віце-президент Федерації хокею України Олександр Сопіт.

Сам же матч відповідав усім законам жанру – силові прийомі, блискавичні атаки, бійки, велика кількість вилучень… Перший період зустрічі команди провели доволі обережно, не часто загрожуючи воротам суперника. Закинутих шайб глядачам довелося чекати майже 34 хвилини, коли Севастьян Карпенко з п’ятака замкнув передачу Владислава Лугового. Минуло чотири хвилини і Карпенко знову потрапив в обійми партнерів по команді. Цього разу Севастьян вдало підставив ключку після кидка Володимира Романенка.

Третій період підопічні Дмитра Підгурського провели доволі грамотно, максимально відтіснивши гру від своїх воріт. Наприкінці зустрічі команді обмінялися закинутими шайбами, втім на підсумок гри це аж ніяк не вплинуло.

Дебют Вадима Шахрайчука на тренерській ниві вийшов не таким, як би того хотів сам фахівець. Втім завтра «Дженералз» спробують взяти реванш за сьогоднійшню поразку.

«Дженералз» – ХК «Кременчук» – 1:3 (0:0; 0:2; 1:1)

25 вересня 2015 року, 19:00. Палац Спорту, 3000 глядачів

Судді: М. Урда, О. Батєзатов, О. Серебряков

Дженералз: Захарченко (до 58:27). Васильєв – Толкунов, Ден. Ісаєнко – Татаренко, Афанасьєв – Мельников, Вл. Андреєв. Кіча – Гніденко – Слюсар, Савченко – Шаманський – Секірко, Мадера – Алексюк – Безуглий, І. Дворник – Коляда – А. Дворник.

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Акимов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар. Луговий – Карпенко – Петранговський, Коренчук – Чернишенко – Бойков, Мікулко – Костюк – Янішевський, Підгурський – Т. Гриценко – Лисак.

Голи: 0:1. Карпенко (Петранговський, Луговий, 33:17 – більш.), 0:2. Карпенко (В. Романенко, 37:26 – більш.), 1:2. Гніденко (Татаренко, Кіча, 51:40), 1:3. Петранговський (Карпенко, 51:54).

Штраф: 24 – 48