«Кременчук» здобуває перемогу у Дружківці

28 вересня у Дружківці відбувся центральний матч туру між «Донбасом» та «Кременчуком». Гра була схожа на справжню битву. Ніхто не хотів програвати у такому принципіальному матчі.

Перша п’ятихвилинка гри запам’яталась небезпечними моментами гравців команди гостей – Микола Кисельов та Дмитро Орлов активно атакували ворота, але їх надійно захищав Горячевських. Далі ініціативу перехопили господарі майданчику. Олександр Матерухін, Євгеній Белухін і Віталій Кирющенков хотіли відкрити рахунок, але В’ячеслав Новицький не дав їм цього зробити. Несподівано на 13 хвилині матчу гостям вдалося закинути. Відзначився захисник Давид Григорян. Він підключився до атаки і взяв гру на себе.

До кінця першого періоду хокеїсти «Донбасу» мали шанси на успіх, але Новицький зі своїми партнерами, відстояв на нуль.

На початку другого періоду, капітан «Донбасу» Віктор Захаров зрівняв рахунок, не дивлячись на гру його команди у меншості. Згодом за п’ять хвилин до кінця другої двадцятихвилинки Олександр Пукс знову виводить «Кременчук» вперед – 1:2. Варто відзначити, що саме ця шайба стала переломним моментом гри.

За перші п’ять хвилин фінального періоду обидві команди обмінялися шайбами. Спочатку нападник «Кременчука» Олексій Ворона зробив рахунок 1:3, а через хвилину захисник донеччан Філіп Пангелов-Юлдашев звів рахунок до мінімуму 2:3. До кінця гри господарі майданчику намагалися відігратися, але гості з легкістю вільно розбивали атаки. Матч так і закінчися з рахунком 2:3 на користь «Кременчука».

«Донбас» – «Кременчук» – 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Шайби: 0:1 – Григорян (Кисельов) – 12:35, 1:1 – Захаров (Яковлев – менш.) – 22:50, 1:2 – Пукс (Ворона, Созонов) – 35:31, 1:3 – Ворона (Савченко) – 42:24, 2:3 – Пангелов-Юлдашев (Захаров, Нікіфоров) – 43:20.

«Донбас»: Горячевських (Дьяченко – з 42:24); Яковлєв – Ігнатенко, Сільницький – Пангелов – Юлдашев, Каменьков – Жовнір, Шабаров – Григор’єв; Лялька – Белухін – Матерухін , Рибчик – Захаров (К) – Нікіфоров, Кірющенков – Кузьмик – Костіков, Разумов – Карпенко – Мостовий.
«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Савченко – Созонов, Гриценко – Ворона; Кисельов – Серанов – Зайцев; Грицьких – Толстушко – Варава; Хришпенц – Боєвих – Свищев, Горлушко – Орлов – Пукс.

Джерело: uhl.ua