«Кременчук» здобув результативну перемогу у Білій Церкві

Хокейний клуб «Кременчук» здобув сьому поспіль перемогу в національному чемпіонаті. В другому очному протистоянні поспіль кременчужани переграли «Білий Барс».

Старт зустрічі виявився не надто оптимістичним для команди Дмитра Підгурського. Відкрити рахунок помаранчево-білим вдалося лише на початку другого періоду, проте й друга 20-хвилинка гостям далася непросто. Вирішальним у матчі став бліцкриг «Кременчука» в середині заключного періоду: протягом 14 секунд гості тричі вразили ворота білоцерківської команди.

«Білий Барс» – ХК «Кременчук» – 3:9 (0:0; 2:4; 1:5)

21 лютого 2016 року, 12:00. «Білий Барс», 400 глядачів

Судді: А. Сєврук, О. Батєзатов, І. Хохлов

Білий Барс: Краснопольський, (С. Люльчук, 49:38). Дикий – О. Люльчук, Поцілуєнко – Ганопольський, Д. Гриценко – Сухонос, Сухонос. Лесніков – Разумов – Генералов, Мкртчян – Ружніков – Денискін, Козієнко – Праведний – Черемнов, Рубан – Найдьонов – Шевченко.

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Ден. Ісаєнко, Дегтярьов – Андрейків, Сірченко – Жовнір, Васильєв – Акимов. Коренчук – Карпенко – Лисак, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Луговий – Качмар – Бойков, Мікулко – Т. Гриценко – Петранговський.

Голи: 0:1. Сірченко (Бойков, Луговий, 22:04 – більш.), 0:2. Петранговський (Акимов, Т. Гриценко, 22:25), 0:3. Коренчук (Ден. Ісаєнко, 27:54 – більш.), 1:3. Денискін (30:40), 2:3. Лесніков (Генералов, 31:25), 2:4. Карпенко (Лисак, Коренчук, 32:49), 2:5. Сірченко (Луговий, 49:31), 2:6. Васильєв (Т. Гриценко, 49:38), 2:7. Петранговський (Т. Гриценко, Мікулко, 49:44), 3:7. Мкртчян (Ружніков, Лесніков, 53:32 – більш.), 3:8. Коренчук (Сірченко, Підгурський, 56:18), 3:9. Янішевський (Дегтярьов, Підгурський, 59:14 – більш.).

Штраф: 20 – 16