«Кременчук» здобув четверту звитягу над «Маріуполем» у нинішньому сезоні

«Кременчук» удома розібрався з «Маріуполем» у 28-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже на другій хвилині поєдинку гості вийшли вперед. Агєєв з передачі Градусова «розпечатав»ворота Давлетшина. Через п’ять хвилин кременчуківці змогли зрівняти рахунок. Варава скористався провалом в обороні маріупольців і зрівняв рахунок – 1:1.

До середини ігрового відрізку на майданчику спостерігалася рівна боротьба з невеликою перевагою «сталевих чайок». У результаті форвард маріупольців Чердак знову вивів свій колектив уперед – 2:1.

Після пропущеного гола «містяни» взяли себе в руки і відповіли відразу ж двома шайбами. Відзначилася ударна трійка кременчуківців: КоробовДенискінДубінін. Спочатку Денискін зрівняв рахунок, а потім Дубінін вивів господарів у лідери – 3:2.

Після цього наставник маріупольців Сергій Вітер провів заміну в команді – замість Дуве на льоду з’явився Качула. Але і він не зміг уберегти свої ворота в недоторканності. За три хвилини до кінця періоду Орлов провів четвертий гол. Опопненти йшли на перерву за рахунку 4:2 на користь «Кременчука».

У другій двадцятихвилинці господарі майже повністю переграли гостей. «Маріуполь» активно почав стартові хвилини, але потім «містяни» притиснули їх у їхній же зоні й дозволяли робити кидки по воротах суперників лише від синьої лінії.

«Чайки» ж завдяки блискучим діям свого воротаря Качули пропустили лише одну шайбу. Голом відзначився Коробов. В інших гольових моментах кіпер маріупольців діяв майстерно.

У заключному періоду «чайки» змогли закинути один снаряд – відзначився Бондаренко. Але у відповідь підопічні Вітера пропустили три. При тому, що сьому і восьму шайби «Маріуполь» пропустив за 2 хвилини до кінця зустрічі.Підсумковий рахунок матчу – 8:3 на користь «Кременчука».

«Кременчук» – «Маріуполь» 8:3 (4:2, 1:0, 3:1)

Шайби: 0:1  Агєєв (Градусов), 1:40; 1:1 – Варава (Ворона), 06: 19; 1:2 – Чердак (Корчоха – Дуве), 09:21; 2:2 – Денискін (Яковлєв), 10:23; 3:2 – Дубінін (Орлов – Яковлєв), 13:55; 4:2 – Орлов (Григорян), 16:58; 5:2 –Коробов (Дубінін), 33:28; 5:3 – Бондаренко, 45:28; 6:3 – Денискін (Хрішпенц), 51:46; 7:3 – Орлов (Кисельов – Серанов), 57:37; 8:3 – Ворона (Савченко), 59:36.

«Кременчук»: Давлетшин (Корнієнко); Яковлєв – Варава, Бабрусєв – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Александров; Коробов – Дубінін – Денискін (А), Кисельов (К) – Серанов – Орлов, Савицький – Смирнов – Тютченко, Савченко – Гриценко (А) – Ворона.

«Маріуполь»Дуве (Качула); Скурихин – Пахмурін, Костарєв – Гуров, Філімонов – Петрухно (А), Васильєв – Цикало; Чердак (К) – Корчоха – Лихач, Агєєв (А) – Коваленко – Градусов, Луговий – Мазур – Мостовий, Тимченко – Ромащенко – Бондаренко.