«Кременчук» завершив 12–матчеву переможну серію поразкою від «Донбасу»

30-го січня в Дружківці відбувся центральний поєдинок 30-го туру регулярного чемпіонату України з хокею з шайбою – «Донбас» приймав «Кременчук».

Матч команди розпочали на високих швидкостях, відразу обваливши на ворота супротивників шквал небезпечних кидків. Першими свій шанс змогли реалізувати донеччани – Монс на добиванні прошив Давлетшина і відкрив рахунок у грі. Роль наздоганяючого «Кременчук» утримував недовго – уже через 5 хвилин Савченко зрівняв цифри на табло. Так, на першу перерву команди пішли з рівним рахунком на табло.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої – опоненти по два рази обмінялися закинутими шайбами і на перерву знову пішли за рівного рахунку – 3:3. Спочатку на шайбу Пукса відповів Захаров, а потім по голу провели найкращі бомбардири команд Сигарьов і Денискін.

У третьому періоді команди суттєво зменшили оберти, розуміючи ціну будь–якої помилки. Саме тому третю двадцятихвилинку клуби провели без закинутих шайб, перевівши матч в овертайм.

Однак і додатковий час не вирішив долю протистояння, що означало серію булітів. У післяматчевих кидках сильнішим виявився «Донбас» – 4:3.

«Донбас» – «Кременчук» 4:3 ПБ (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Монс (Туркін, Захаров), 6:34; 1:1 Савченко (Грицьких, Кисельов), 11:13; 1:2 Пукс (Хрішпенц, Савицький), 22:18; 2:2 Захаров (Монс, Кожевников), 23:23; 3:2 Сигарьов (Кобелєв, Буценко), 32:40; 3:3 Денискін (Варава), 33:38; 4:3 Монс – переможний буліт.

«Донбас»Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев – Тунхузін, Кожевніков – Кобелєв, Журавльов – Курбатов; Монс – Туркін – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук (А), Мільохін – Карамнов – Пересунько.

«Кременчук»Давлетшин (Гордюшин); Яковлєв – Варава, Александров – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Толстушко; Коробов – Дубінін – Денискін (А), Созонов – Серанов – Орлов, Савицький – Пукс (А) – Тютченко, Савченко – Смирнов – Кисельов (К).