«Кременчук» закинув «Білому Барсу» вісім шайб, останню – за 18 секунд до кінця

«Кременчук» здобув звитягу над «Білим Барсом» у шостому турі чемпіонаті України з хокею з шайбою.

У першому періоді рахунок відкрив Микола Кисельов, що прошив ворота Василя Полгородніка з влучної передачі Єгора Серанова. За п’ять хвилин подвоїти перевагу «містян» зумів Олександр Коробов. «Барси» ж під завісу першого ігрового відрізку відповіли на дві шайби голом Артема Грабовецького, що похитнув спокій Микити Гордюшина.

На старті другої 20-хвилинки пресинг з боку «Кременчука» приніс свої плоди – відзначився Дмитро Созонов. Але Роман Благой дуже швидко знову скоротив відставання – 3:2. Далі інтенсивність розвитку подій не зменшувалась. Уже за 2 хвилини Денискін потужним кидком під перекладину вразив ворота опонентів, на що Дмитро Даниленко відреагував оперативним голом у володіння Гордюшина. У другій же половині періоду пристрасті дещо вщухли. Закинуту шайбу на свій рахунок записав лише Кисельов, і команди пішли на заключну перерву за рахунку 5:3 на користь підопічних Олександра Савицького.

У завершальному періоді «містяни» продовжували домінувати. Це вилилось у ще три голи – два з них були авторства Денискіна, що допомогло йому оформити хет-трик, і ще один від Коробова, який закінчив гру з дублем. Так, «Кременчук» довів рахунок до 8:3 і продовжив свою переможну серію до п’яти матчів.

«Кременчук» – «Білий Барс» 8:3 (2:1, 3:2, 3:0)

Шайби: 1:0 – Кисельов (Серанов – Созонов), 09:36; 2:0 – Коробов (Пукса – Гріцкіх), 14:06; 2:1 – Грабовецький (Гребеник), 19: 36, 3:1 – Созонов (Кисельов – Серанов), 24:43; 3: 2 – Благой (Даниленко), 25:12; 4:2 – Денискін (Дубінін), 27:17; 4:3 – Даниленко (Благой – Мороз), 29:57; 5:3 – Кисельов (Созонов), 32:00; 6:3 – Денискін (Алексюк – Дубінін), 51:20; 7:3 – Денискін (Дубінін – Гордюшин), 55:05; 8:3 – Коробов, 59:48.

«Кременчук»: Давлетшін (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Хрішпенц – Алексюк, Гріцкіх – Толстушко, Яковлєв – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Созонов, Савицький – Волков – Пукса (А), Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.

«Білий Барс»: Полгороднік (Сулима); Грицюк – Кравець, Будько – Таран (А), Ядловський (А) – Собко, Кисельов –  Резюк; Благой (К) – Даниленко – Мороз, Грабовецький – Гребеник – Бородай, Ромахін – Резюк – Петрошенко.