«Кременчук» з перевагою в сім шайб розгромив «Білий Барс» на домашній арені

22 березня в Кременчуці відбувся перший чвертьфінальний поєдинок плей-оф УХЛ, у якому «Кременчук» зустрівся з «Білим Барсом».

Кременчуківці з швидкого голу почали поєдинок – на 39 секунді Коробов змінив рахунок на табло. «Барси» не змусили на себе чекати – вони відповіли на пропущену шайбу точним кидком Благого, який реалізував більшість. Однак ще до кінця першого періоду підопічні Савицького змогли вийти вперед – відзначився Орлов.

Другий період хокеїсти «Білого Барса» провалили. Підопічні Буценко пропустили п’ять шайб за перші вісім хвилин. Відповіли білоцерківці тільки двома влучними кидками. Наставник «барсів» кілька разів міняв голкіпера, але це не допомогло.

У заключній 20-хвилинці підопічні Савицького закинули ще дві шайби, а ось гості відзначилися лише один раз – Бабинець реалізував більшість – 11:4.

Дублі в матчі оформили Созонов і Дубінін, а Орлов на свій рахунок записав хет-трик.

«Кременчук» – «Білий Барс» 11:4 (2:1, 7:2, 2:1)

Шайби: 1: 0 Коробов (Денискін), 00:39; 1: 1 Благой (Бабинець, Гребеник, більш.), 14:35; 2:1 Орлов (Хрішпенц, Алексюк), 15:56; 3:1 Дубінін (Денискін, Коробов), 20:36; 4:1 Смирнов (Орлов, Созонов), 22:13; 5:1 Денискін (Коробов, Дубінін), 23:32; 5:2 Качан (Даниленко), 23:54; 6:2 Орлов (Денискин, Смирнов), 24:30; 7:2 Орлов (Созонов), 28:16; 7:3 Брага (Даниленко), 30:13; 8:3 Дубінін (Денискін), 34:41; 9: 3 Созонов (Орлов, Алексюк), 35:23; 10: 3 Гриценко (Савченко), 46:47; 11:3 Созонов (Алексюк), 50:48; 11:4 Бабинець (Гребеник, Благой, більш.), 59:14.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Грицких – Григорян, Хрішпенц – Алексюк, Александров – Толстушко, Пукса (А) – Варава; Коробов – Дубінін – Денискін, Кисельов (К) – Ворона – Тютченко, Созонов – Смирнов – Орлов, Савченко – Гриценко (А) – Савицький.

«Білий Барс»: Безхлібний – з 35:23 (Кучер – з 22:13); Грицюк – Гребеник (А), Ядловський (А) – Сушков, Кравець – Логачов, Собко – Адаменко; Благий (К) – Ружніков – Бабинець, Грабовецький – Качан – Даниленко, Удовиченко – Брага – Бородай, Пойманов – Резюк – Петрошенко.

Джерело: uhl.ua