«Кременчук» з легкістю долає «Крижаних Вовків»

Лідер турнірної таблиці «Кременчук» приймав на своїй арені київських «Крижаних Вовків». Зустріч закінчилась з рахунком 11:1 на користь господарів майданчику.

За перші шість хвилин матчу «Кременчуку» вдалося чотири рази успішно атакувати ворота суперника. Владислав Грицьких, Олександр Боєвих, Дмитро Созонов та Олексій Ворона вивели свою команду вперед. Після подібних дій «Кременчука», «хижаки» намагались скоротити різницю в рахунку, але В’ячеслав Новицький не дав їм цього зробити.  Оформити дубль зміг Олексій Ворона, збільшивши відставання киян. За декілька хвилин до кінця першого періоду ще одна шайба залетіла у ворота «Крижаних Вовків».  Голом відзначився капітан команди «Кременчук» Микола Кисельов. Перша двадцятихвилинка закінчилася з рахунком 6:0.

Другий період для господарів майданчику почався з більшості. Майже 10 хвилин рахунок залишався незмінним. На екваторі матчу дубль оформив Микола Кисельов. Автором восьмої закинутої шайби став Олександр Пукс. Потім Тимур Гриценко змусив воротаря «вовків» діставати вдевяте шайбу зі своїх воріт. Вадим Хришпенс та Антон Рубан не витримали напруги і влаштували бійку, отримавши по матч-штрафу. Третім, кому вдалося оформити дубль, став Дмитро Созонов. За три хвилини до кінця другого періоду шайбу у ворота «Кременчука» закинув Микола Дворник.

Майже весь третій період рахунок залишався незмінним. І тільки за хвилину до кінця матчу Гліб Варава зробив рахунок на табло 11:1.

“Кременчук” – “Крижані Вовки” – 11:1 (6:0, 4:1, 1:0)

Шайби: 1:0 – Грицьких (Свищев, Варава) – 03:20, 2:0 – Боєвих (Орлов) – 04:25, 3:0 – Сазонов (Боєвих) – 04:53, 4:0 – Ворона (Хришпенц) – 05:36, 5:0 – Ворона (Толстушко – більш.) – 12:12, 6:0 – Кісельов (Толстушко, Серанов) – 16:47, 7:0 – Кисельов (Серанов) – 29:08, 8:0 – Пукс (Орлов, Созонов) – 30:01, 9:0 – Гриценко (Хришпенц, Горлушко) – 30:41, 10:0 – Созонов (Пукс) – 34:33, 10:1 – Дворник (Воронін) – 37:02, 11:1 Варава (Жеребцов) – 58:55.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Боєвих – Хришпенц, Грицьких – Александров, Горлушко; Кисельов (К) – Серанов – Бондарук, Созонов – Пукс (А) – Савченко, Орлов – Гриценко (А) – Ворона, Варава, Свищев.

«Крижані Вовки»: Дуве (Романов); Воронін (А) – Лісін, Фроленко (А) – Курпіч, Федосов – Тонковід, Привалихін – Сисак, Удовиченко – Дворник (К) – Овчінніков, Бороніло – Чуйков – Рудгорд, Шабанов – Маландін – Мікульчік, Луценко – Андрющенко – Рубан.

Джерело: uhl.ua