«Кременчук» з елементами артистизму розгромно переміг «Легіон»

«Кременчук» здобув п’яту перемогу в п’яти матчах 31 чемпіонату України. Єдиним розчаруванням лідерів за підсумками гри з «Легіоном» стала пропущена шайба від Дмитра Халіна, котра завадила Кирилові Кучеру записати до свого активу третій у сезоні шат-аут.

«Кременчук» – «Легіон» (Калуш) – 9:1 (3:0, 2:1, 4:0)

Шайби: 1:0 – Матусевич (Кривошапкін), 11:00. 2:0 – Єфимочкін (Гніденко, Глухов), 15:40. 3:0 – Тимченко (Кучер, Брага), 17:08. 4:0 – Лялька (Матусевич, Сеник), 29:07. 5:0 – Сеник (Кривошапкін, Матусевич, – більш.), 31:27. 5:1 – Халін (Дурдиєв), 36:13. 6:1 – Геворкян (Варава, Максименко), 40:47. 7:1 – Кривошапкін (Лялька, Сеник), 43:12. 8:1 – Андрющенко (Середницький, – більш.), 47:13. 9:1 – Сеник (Лялька, – більш.), 54:11

«Кременчук»: Кучер; Матусевич – Ісаєнко, Лялька – Кривошапкін – Сеник; Абдуллаєв – Кругляков, Брага – Середницький – Тимченко; Максименко – Варава, Геворкян – Федоров – Андрющенко; Ігнатенко – Глухов, Єфимочкін – Гніденко – Кривенко. Тренер – Олександр Савицький; асистент – Дмитро Сумець

«Легіон»: Аріпов (Попережай, 40:47); Філімонов – Таран, Луговий – Захаров – Ромащенко; Бабчук – Сірченко, Дурдиєв – Халін – Пойманов; Явний – Крайник, Когут – Кривоножкін – Васильєв; Терешко. Тренер – Альберт Шафіков; асистент – Сергій Вітер

Кидки: 39 (13 + 14 + 12) – 10 (4 + 4 + 2)
Штраф: 10 (4 + 6 + 0) – 34 (4 + 12 + 18)

22 жовтня. Кременчук. Арена «Айсберг»

На жаль, як і в попередніх матчах, досвідчені і вельми майстровиті гравці «Легіона» проявляли свій справжній потенціал лише епізодично. З чим це пов’язано, сказати складно, але очевидне інше: для «Кременчука» суперник у такому стані загрозою не є. Підопічні Олександра Савицького мали змогу пограти в своє задоволення і пристойно поліпшити особисту статистику.

Одним з небагатьох хокеїстів «Легіона», до якого вже в третій грі поспіль не може бути претензій, є молодий воротар Олексій Аріпов. З’явившись на заміну і відігравши «на нуль» заключний період матчу з «Соколом» тиждень тому, через добу Олексій з’явився вже в основі і не менш вдало провів зустріч проти «Києва» (4:1). У Кременчуку Аріпов знову грав в з перших хвилин і, хоч був замінений після двох третин зустрічі, знову здійснив кілька яскравих сейвів та допоміг своїй команді програти цей відрізок з більш-менш пристойним рахунком.

А ось голкіпер «Кременчука» Кучер нагоду записати третій шат-аут в сезоні втратив незадовго до кінця другого періоду, коли його ворота влучним кидком під поперечину вразив Дмитро Халін. Левова частка заслуги в цьому голі належить Ренатові Дурдиєву, котрий взяв гру на себе, стрімко об’їхав ворота і видав на партнера зручну передачу в центр. Цікаво, що незадовго до того Ренат мав сутичку з новачком «Кременчука», оборонцем Дмитром Ігнатенком.

Також вийшовши на ворота з-за воріт, закинув свою шайбу і капітан господарів Віталій Лялька. А найкрасивішого голу матчу Віталій не забив: на початку третього періоду Лялька вийшов на ворота Валентина Попережая «один в нуль», артистично прокинув шайбу собі між ніг і наносив кидок з-за спини. Шкода, що шайба пролетіла над поперечиною. Інакше був би шедевр.

Завтра, у неділю, 23 жовтня, команди проведуть ще по одному поєдинку на льоду «Айсберга». «Легіон» о 11:00 гратиме з «Берсерками». «Кременчук» о 16:00 розпочне матч з «Дніпром».

Вас може зацікавити