«Кременчук» врятувався від «Дніпра» в овертаймі

«Кременчук» здобув непросту перемогу над «Дніпром» у 20-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

«Містяни» показали доволі впевнений старт. У першому періоді відзначився Артем Дубінін, а вже в другому ігровому відрізку гості лідирували з відривом у дві шайби. Зокрема, на 23-й хвилині протистояння снаряд у ворота Олександра Хомутова закинув Олексій Ворона, після чого Ілля Смирнов довів рахунок до 3:0 на користь своєї команди.

Попри невдалі перші два періоди, підопічні Дмитра Підгурського ударно провели завершальну 20-хвилинку. Дебютний у цій зустрічі гол для херсонців приніс Кирило Бєлоусов на 44-й хвилині матчу. Далі Олександр Швецов скоротив відставання до мінімуму, а Альберт Вишняков спромігся перевести гру в овертайм, закинувши під завісу третього ігрового відрізку.

У додатковий час влучнішими виявились гості – за 45 секунд до кінця Дубінін записав до активу «містян» четверту – переможну – шайбу, а до свого активу – дубль. Так, гра закінчилась із рахунком 4:3 на користь «Кременчука».

«Дніпро» – «Кременчук» 3:4 ОТ (0: 1, 0: 2, 3: 0, 0: 1)

Голи0:1 – Дубінін (Денискін), 6:26; 0:2 – Ворона (Пукс – Яковлєв), 22:25; 0:3 – Смирнов (Пукс – Яковлєв), 32:10; 1:3 – Бєлоусов (Каракулько – Афанасьєв), 43:30; 2:3 – Швецов (Воробйов – Дорофєєв), 46:19; 3:3 – Вишняков (Крисанов), 57:54; 3:4 – Дубінін (Ворона), 64:15

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич, –; Вишняков – Гасніков (А) – Швецов, Воробйов – Крисанов – Каракулько, Панасенко – Чернишенко – Ніконов, Целогородцев – Брага – Тимченко.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Яковлєв – Алексюк, Александров – Григорян, Грицких – Толстушко, Савицький – Варава; Коробов – Дубінін – Денискін, Созонов – Серанов – Орлов, Смирнов – Пукс – Тютченко, Савченко – Гриценко – Ворона.