«Кременчук» виявився сильнішим за «Маріуполь», у Денискіна та Созонова – дубль

«Кременчук» на виїзді обіграв «Маріуполь» у 21-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

На старті гри «містяни» опинились у меншості, однак зуміли вистояти та реабілітуватись завдяки закинутій шайбі у ворота Олександра Качули – відзначився Тимур Гриценко. А вже після екватора першого періоду перевагу гостей подвоїв один із найкращих бомбардирів національної першості Андрій Денискін.

У другому ігровому відрізку пресинг із боку «Кременчука» лише зростав. Уже на 53-й секунді після повернення на лід колектив Олександра Савицького завдяки результативним діям Дмитра Созонова лідирував із рахунком 3:0. Пізніше Созонов оформив дубль, а Єгор Серанов наблизив цифри на табло до розгромної перемоги своєї команди – 5:0. Лише після ще одного голу у виконанні «містян» маріупольці спромоглися відповісти – Кирило Бондаренко розмочив рахунок для «сталевих чайок».

Заключний період залишився за «Маріуполем» – господарі провели два голи, коли в гостей відзначився лише Денискін. Однак закинутих шайб Володимира Цикало та Дмитра Лихачова не вистачило, аби посперечатись із «Кременчуком» за звитягу. Матч закінчився впевненою перемогою підопічних Савицького – 7:3.

«Маріуполь» – «Кременчук» 3:7 (0:2, 1:4, 2:1)

Шайби: 0:1 – Гриценко (Ворона – Савченко), 8:26; 0:2 – Денискін (Дубінін – Коробов), 15:29; 0:3 – Созонов (Орлов), 20:53; 0:4 – Созонов (Орлов), 24:05; 0:5 – Серанов (Григорян), 33:56; 0:6 – Орлов (Созонов – Григорян), 36:39; 1:6 – Бондаренко (Мостовий), 36:54; 1:7 – Денискін (Коробов), 43:16; 2:7 – Лихачов (Бондаренко – Чердак), 51:48; 3:7 – Цикало, 58:56;

«Маріуполь»: Качула (Дуве); Скурихін – Цикало, Костарєв – Філімонов, Фроленко – Петрухно (А); Мазур – Корчоха – Чердак (К), Бондаренко (А) – Мостовий – Лихачов, Луговий – Ромащенко – Кобяков, Дурдиєв.

«Кременчук»: Гордюшин (Новицький); Яковлєв – Варава, Александров – Григорян, Смирнов – Бойових, Алексюк – Горлушко; Коробов – Дубінін – Денискін, Созонов – Серанов – Орлов, Савицький – Пукс – Тютченко, Савченко – Гриценко – Ворона.