“Кременчук” вчетверте перемагає “Крижаних Вовків”

У 17-му турі чемпіонату України серед чоловіків лідер турнірної таблиці ХК «Кременчук» розгромив київських «Крижаних Вовків» 8:1.

Вже на другій хвилині зустрічі господарі відкрили рахунок. Точним кидком відзначився Олександр Пукс. У середині першого періоду, «Кременчук» подвоїв рахунок, результативно зіграла зв’язка Пукс – Орлов (гол). За півтори хвилини до кінця першого відрізка зустрічі Дмитро Созонов з передачі Орлова зробив відрив у рахунку ще більшим – 3:0.

Друга двадцятихвилинка почалася, як і перша, з швидкого голу. Вже на двадцятій секунді, нападник «Крижаних Вовків», Іван Федосов відіграв одну шайбу. Вже через шість хвилин Олексій Ворона зробив рахунок 4:1. А ще через сім хокеїсти «Кременчука» довели рахунок до розгромного – 6:1 (відзначилися Микола Кисельов та Дмитро Созонов (дубль)). У «вовків» була можливість забити другий гол за 40 секунд до кінця періоду. Непоганий комбінаційний розіграш продемонструвала зв’язка Шабанов – Воробйов. Але воротар «Кременчука» В’ячеслав Новицький зіграв надійно, відбивши шайбу.

У заключному відрізку поєдинку, підопічні Олександра Савицького закинувши ще пару шайб довели рахунок до 8:1. Точними ударами відзначилися Дмитро Орлов (дубль) і Всеволод Толстушко.

«Кременчук» – Крижані Вовки – 8:1 (3:0, 3:1, 2:0)

Шайби: 1:0 – Пукс (Боєвих) – 1:18, 2:0 – Орлов (Созонов, Пукс) – 08:55 3:0 – Созонов (Пукс, Орлов) – 18:27, 3:1 – Воробйов (Федосов, Чуйков) – 20:23, 4:1 – Ворона (Толстушко, Савченко) – 25:58, 5:1 – Кисельов (Орлов) – 32:42, 6:1 – Созонов (Пукс – більш.) – 33:34, 7: 1 – Орлов (Созонов, Пукса) – 41:41, 8: 1 – Толстушко (Гриценко, Савченко) – 59:27.

ХК «Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов – Григорян, Пукс (А) – Свіщев, Орлов – Варава, Созонов – Александров; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Горлушко – Чердак – Ворона, Гриценко (А) – Хрішпенц – Боєвих, Толстушко – Грицьких – Савченко.

ХК «Крижані Вовки»: Хапков (Дуве з 33:34); Федосов – Сисак, Воронін (А) – Боронило, Фроленко (А) – Курпіч, Лісін; Шабанов – Чуйков – Черемнов, Мкртчян – Воробйов – Гіндуллін, Колядинський – Дворник (К) – Овчінніков, Удовиченко.

Джерело: hckremenchuk.com.ua