«Кременчук» уперше здобув звитягу над «Соколом»

«Кременчук» виявився сильнішим за «Сокіл» у 23-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже на четвертій хвилині матчу кияни вирвались уперед завдяки результативним діям Антона Рубана. Тандем Андрія Денискіна та Єгора Серанова намагався реабілітувати «містян» після пропущеної шайби, однак воротар столичної команди Дмитро Кубрицький цього не дозволив. Так, на першу перерву опоненти пішли за мінімальної переваги «соколят» – 1:0.

У другому ж періоді підопічним Олександра Савицького вдалось відновити паритет – гол провів Ілля Бабрусєв, а потім господарі вперше вийшли в лідери – на 37-й хвилині матчу відзначився Денискін.

Врятуватись од поразки в основний час «Соколу» допоміг Андрій Смирнов, який за 11 секунд до завершення протистояння таки влучив у ворота Ігоря Давлетшина та перевів гру в овертайм.

Додатковий час пройшов без реалізованих моментів, тож доля матчу вирішилась у серії булітів. Тут влучнішими виявились «містяни», а переможні кидки оформили Дмитро Орлов і Ілля Смирнов.

«Кременчук» – «Сокіл» 3:2 ПБ (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Рубан (Олендаренко – Голубич), 3:01; 1:1 – Бабрусєв (Ворона – Савченко), 29:25; 2:1 – Денискін (Бабрусєв), 36:48; 2:2 – Смирнов (Рубан – Міхнов), 59:49; Смирнов – переможний булліт

«Кременчук»Давлетшин (Гордюшин); Яковлєв – Варава, Бабрусьов – Григорян, Хрішпенц – Александров, Алексюк – Грицьких; Коробов – Смирнов – Денискин (А), Созонов – Серанов – Орлов, Савицький – Пукс (К) – Тютченко, Савченко – Гриценко (А) – Ворона.

«Сокіл»Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Бєлінський, Васильєв – Коржилецький; Рубан – Кузьменко – Міхнов, Морозов (К) – Пойманов – Павленко, Гончаренко – Смирнов – Сиротенко, Середницький – Ступак – Панченко.