«Кременчук» удруге в сезоні розібрався з «Дніпром»

«Кременчук» удома обіграв «Дніпро» в 12-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже в першому періоді обидві команди задали високий темп гри й мали кілька шансів, аби відкрити рахунок. Однак у цьому ігровому відрізку треба віддати належне воротарям – Микита Гордюшин й Олександр Хомутов жодного разу не схибили, тож суперники пішли на перерву за цифр 0:0 на табло.

У другому періоді «містянам» таки вдалось розмочити рахунок – лік голам дав Іван Савченко. У «щук» була хороша можливість відновити паритет, граючи в більшості, але на 35-й хвилині команда Дмитра Підгурського втратила концентрацію на контратаці опонентів і пропустила вдруге – відзначився Андрій Денискін. Під завісу ігрового відрізку гості все ж спромоглися вразити ворота Гордюшина – Олексій Зайцев скоротив відставання.

Щодо завершальної 20-хвилинки, то відігратись «щукам» не вдалось. Уже за 3 хвилини після повернення на лід Олександр Коробов відправив снаряд у володіння Хомутова, а за 18 секунд до завершення гри Денискін оформив дубль і встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:1. Так, «Кременчук» удруге в сезоні здобув звитягу над херсонською командою.

«Кременчук» – «Дніпро» 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

Шайби: 1:0 Савченко (Ворона, Денискін), 26:15; 2:0 Денискін (Коробов, менш.), 34:56; 2:1 Зайцев (Дорофєєв, Швецов), 36:29; 3:1 Коробов (Денискін, Дубінін), 42:42; 4:1 Денискін (Дубінін, Варава), 59:42;

«Кременчук»Гордюшин (Корнієнко); Бабрусев – Яковлєв, Хрішпенц – Алексюк, Гріцькіх – Александров, Варава; Кисельов (К) – Серанов – Тютченко, Созонов – Пукс (А) – Орлов, Савченко – Волков (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.

«Дніпро»Хомутов (Гурко); Дорофєєв – Декало, Макаров (К) – Афанасьєв (А), Матусевич – Ратушний; Зайцев – Крисанов – Швецов, Вишняков – Гасніков – Воробйов, Каракулько – Брага – Панасенко, – Целогородцев.