«Кременчук» удома розібрався з «Краматорськом»

Чинний чемпіон України «Кременчук» не зазнав проблем із «Краматорськом» у дев’ятому турі національної першості.

У стартовому періоді рахунок відкрили господарі – відзначився Олександр Яковлєв із передачі Андрія Денискіна на 14-й хвилині зустрічі. За 20 секунд до завершення стартового ігрового відрізку «містяни» мали змогу подвоїти перевагу, однак Денискін не переграв Михайла Шевчука, проводячи буліт.

У другій же 20-хвилинці підопічні Павла Микульчика блискавично відновили паритет. За 20 секунд після повернення на лід ворота В’ячеслава Новицького вразив Гліб Кривошапкін. Лише за 10 хвилин «Кременчук» зумів підступитись до опонента й повернути лідерство завдяки влучному пострілу Олександра Коробова. Після цього вдача знову усміхнулась команді Олександра Савицького – Єгор Серанов «прошив» ворота Шевчука й відправив свій клуб із комфортним гандикапом на перерву – 3:1.

У заключному періоді «містяни» всіляко «обстрілювали» володіння Шевчука. Голкіпер «Краматорська», у свою чергу, відзначився яскравими сейвами, але за три хвилини до кінця таки пропустив – майстернішим був атакуючий тандем господарів Коробов – Денискін. Саме вони провели останній гол і встановили остаточний рахунок поєдинку – 4:1.

Зазначимо, що після 9-го туру в турнірній таблиці «Кременчук» зрівнявся за кількістю очок із «Донбасом» і поступається донецькій команді лише за показниками закинутих і пропущених шайб – обидва колективи мають по 16 пунктів в активі.

«Кременчук» – «Краматорськ» 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 1:0 – Яковлєв (Денискін), 13:45; 1:1 – Кривошапкін (Полухін – Столяренко), 20:20; 2:1 – Коробов (Денискін), 30:22; 3:1 – Серанов (Кисельов), 34:00; 4:1 – Коробов (Денискін), 56:24.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Алексюк – Григорян, Хрішпенц – Боєвих, Грицьких – Толстушко, Яковлєв – Варава; Кисельов – Серанов – Созонов, Савицький – Волков – Ворона, Пукс – Гриценко – Орлов, Коробов – Дубінін – Денискін.

«Краматорськ»: Шевчук (Коровай); Полухін – Таран, Зуєв – Гринкевич, Пахмурін – Воронін, Панков –; Грінь (А) – Столяренко – Жвачкін (А), Кривошапкін – Карпенко (К) – Халін, Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Геворкян