«Кременчук» удома розгромив «Білий Барс»

10 лютого, в Кременчуці в 33-му турі регулярного чемпіонату УХЛ «Кременчук» на арені «Айсберг» зустрівся з «Білим Барсом».

«Кременчук» ударно почав стартову половину першого періоду – уже на другій хвилині Яковлєв красивим кидком в «дев’ятку» відкрив рахунок в матчі. Підопічні Савицького на куражі побігли в атаку і ще до екватора першої 20-хвилинки тричі засмутили Полгородніка. Щоб повернути команду в гру, Буценко взяв тайм-аут, а також змінив голкіпера – замість Полгородніка вийшов Кучер. Уже на 11-й хвилині Гребеник скоротив відставання.

У другому періоді «містяни» продовжили нагнітати обстановку біля воріт білоцерківців. Як результат, три закинуті шайби – Савченко, Кисельов і Пукс розписалися у воротах Кучера.

Заключний ігровий відрізок «Барси» почали активно. Так, в одному з моментів Гребеник силовим прийомом вибив із боротьби Ворону. Однак на це кременчківці відповіли закинутою шайбою Созонова – 8:1. Завершили матч хокеїсти видовищною бійкою, у якій зчепилися Даниленко та Дубінін.

«Кременчук» – «Білий Барс» 8:1 (4:1, 3:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Яковлєв (Денискін, Коробов), 2:35; 2:0 Кисельов (Дубінін, менш.), 6:38; 3:0 Денискін (Яковлєв, Смирнов), 09:01; 4:0 Тютченко (Созонов, Бойових), 09:56; 4:1 Гребеник (Бабинець, Даниленко, більш.), 10:47; 5:1Савченко (Дубінін, Кисельов), 24:33; 6:1 Кисельов (Денискін, Варава), 33:41; 7:1 Пукса (Хрішпенц, Тютченко, більш.), 39:45; 8:1 Созонов (Пукса, більш.), 57:21.

Джерело: uhl.ua