«Кременчук» розгромив на виїзді МХК «Динамо»

26 вересня у Харкові на арені «Салтовський лід» МХК «Динамо» зустрівся з лідером чемпіонату ХК «Кременчук».

Гра розпочалася активними діями «Кременчука». За перші п’ять хвилин дубль зміг оформити Дмитро Орлов. Гравці «Динамо» не здавались: вирівняли гру і мали декілька небезпечних моментів. Але у другій половині періоду Микола Кисельов, Єгор Серанов і Олександр Горлушко закинули по одній шайбі, тим самим вирішивши долю поєдинку. 0:5 на табло.

У другому та третьому періоді, не дивлячись на результат першого, обидві команди продемонстрували вболівальникам видовищний хокей. В’ячеслав Новицький, голкіпер «Кременчука», цього вечора грав бездоганно, і не залишив «динамівцям» шансів на перемогу. Те, що так і не вийшло у харків’ян, успішно зробили гравці «Кременчука». У кожному періоді їм вдалося закинути по шайбі.

Перемога підопічних Олександра Савицького ще більше укріпила лідерські позиції «Кременчука», а «Динамо» вже четвертий матч підряд не можуть скуштувати перемогу на смак.

МХК «Динамо» – «Кременчук» 0:7 (0:5, 0:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Орлов, 04:38, 0:2 – Орлов (Гриценко), 05:35, 0:3 – Кисельов, 11:32, 0:4 – Серанов (Бондарчук), 14:41, 0:5 – Горлушко, 17:30, 0:6 – Созонов, 30:20, 0:7 – Горлушко, 54:19.

МХК «Динамо»: Шевчук (Бандурян), Наливайко (А) – Фірсов, Піддубний – Панков, Савченко – Трапезніков, Швоєв – Ступницький; Геворкян (А) – Муртіщев –Олейник (К), Абаджян – Праведний – Борисов, Шилкін – Черноморченко – Абдулаєв, Федоров – Соляник – Харін.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Грицьких – Толстушко, Горлушко, Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Варава – Савченко – Жеребцов, Свищев – Гриценко (А) – Созонов, Пукс (А) – Орлов – Ворона.

Джерело: uhl.ua