“Кременчук” продовжує безпрограшну серію

5 жовтня відбулася зустріч між лідером турнірної таблиці «Кременчуком» і херсонським «Дніпром». Матч закінчився з рахунком 5:2.

Перший період для обох команд почався з активного хокею. Суперники демонстрували високі швидкості і були зосереджені на атаках. Рахунок у матчі першими відкрили гості. На останній хвилині першого періоду Микита Макарицький закинув шайбу у ворота господарів майданчику. Закінчилася перша двадцятихвилинка з рахунком 0:1.

У другому періоді гравці «Дніпра» змогли збільшити відрив і закинули ще одну шайбу у ворота «Кременчука». Голом відзначився Дмитро Чернишенко. Через хвилину Ілля Бобрусєв скоротив різницю у рахунку до мінімуму – 1:2. Після видалення у «Дніпра» Романа Ромащенка, Дмитро зрівняв шанси на перемогу – 2:2. Вивів «Кременчук» вперед Дмитро Созонов. Друга двадцятихвилинка закінчилась з рахунком 3:2.

Вже в перші п’ять хвилин третього періоду Дмитро Орлов зробив рахунок 4:2 на користь «Кременчука». Олександр Ворона закинув переможну шайбу у ворота «Дніпра». «Кременчук» продовжив свою безпрограшну серію.

«Кременчук» -«Дніпро»  – 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бобрусєв – Григорян, Варава – Савченко, Гриценко (А) – Пукс; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Боєвих – Толстушко – Грицьких, Горлушко – Хришпенц – Ворона, Созонов – Орлов.

«Дніпро»: Петров (Гурко); Афанасьєв (К) – Дорофєєв, Белоуов (А) – Пугачьов, Декало – Сирченко, Матусевич – Будько; Каракулько – Шибаєв – Ліпсбергс, Янишевський – Чернишенко (А) – Василенков, Бондаренко – Ромащенко – Макарицький, Тимченко – Брага – Коваленко.

Джерело: uhl.ua