«Кременчук» переміг «Краматорськ» і продовжує полювання за першою сходинкою турнірної таблиці

4 лютого в Дружківці «Краматорськ» та «Кременчук» своїм матчем завершили 31-й тур регулярного чемпіонату УХЛ.

Перший період команди провели з нулями на табло. Рівною була і гра – жоден із суперників не хотів поступатися ні на одному сантиметрі майданчика. Такою ж була і статистика кидків у першій 20-хвилинці  кременчуківці й краматорчани зробили 8 і 9 кидків у створ воріт відповідно.

Другий ігровий відрізок підопічні Савицького почали зі швидкої шайби – на другій хвилині після повернення на лід Созонов здійснив сольний прохід до воріт Короваєва і відкрив рахунок в матчі. А вже на 31-1 хвилині зустрічі Смирнов подвоїв перевагу своєї команди.

У третьому періоді «Краматорськ» зусиллями Жвачкіна і Мальцева за півтори хвилини зробив камбек і зрівняв рахунок, але потім знову пропустив. Уже за хвилину після голу Мальцева Кисельов реалізував більшість «містян» ізнову вивів свою команду в лідери. Ця шайба й стала вирішальною в протистоянні – 3:2.

«Краматорськ» – «Кременчук» 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Шайби: 0:1 Созонов (Тютченко), 21:39; 0:2 Смирнов (Гриценко), 30:44; 1:2 Жвачкін (Ковальов), 42:56; 2:2 Мальцев (Фірсов), 44:15; 2:3 Кисельов (Бабрусьов, Орлов, більш.), 45:29;

«Краматорськ»: Короваєв (Шевчук); Мальцев – Фірсов, Цикало – Воронін, Большаков – Таран, Панков; Кривошапкін – Ковальов – Жвачкін (А), Ципнятов – Ромащенко – Золотухін, Гринь (А) – Столяренко (К) – Сурсов, Геворкян – Гринкевич – Олійник.

«Кременчук»: Давлетшин (Гордюшин); Бабрусьов – Яковлєв, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Толстушко, Савицький – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Орлов, Созонов – Пукс – Тютченко, Савченко – Гриценко – Смирнов, Коробов – Дубінін – Денискін.